Корзина
215 отзывов
Приглашаем к сотрудничеству (Магазины, Монтажники, Дилеры)Узнать
УкраинаКиевОранжерейная 3 е04112
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина (бесплатно) 24/7
Корзина
Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

Кахельна плитка ― найпоширеніший оздоблювальний матеріал у ванних кімнатах і санвузлах, вона практична, красива, довговічна і має хорошу теплопровідність. Додатковим або основним джерелом обігріву в такому приміщенні може бути електричний (плівковий,

 

Який тепла підлога вибрати у ванну?

 

Кахельна плитка ― найпоширеніший оздоблювальний матеріал у ванних кімнатах і санвузлах, вона практична, красива, довговічна і має хорошу теплопровідність. Додатковим або основним джерелом обігріву в такому приміщенні може бути електричний (плівковий, кабельний) тепла підлога.
Електрична тепла підлога ― універсальний і монтаж його не представляє великої складності.
Електричний кабельний теплий буває: одножильним, двожильним або надтонким кабелем (у вигляді нагрівальних матів). Нагрівальний кабель, як двожильний, так і одножильний укладається тільки в піщано-цементну стяжку, а електрика підключається через терморегулятор.
При установці нагрівальних матів, піщано-цементна стяжка не потрібна. Надтонкий кабель, відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю ізоляції. Установка такого мату проводиться в шар плиткового клею на стару стяжку.

Тепла підлога для дитячої кімнати


Плівковий (інфрачервоний) тепла підлога складається з плоских пластин, запаяних в поліетиленову плівку. Укладання інфрачервоного плівкового покриття проводиться на будь-яке покриття і схожа з монтажу з технологією укладання кабельного статі.


Користь від теплої підлоги у ванній

Ванна кімната ― це місце, де завжди підвищена вологість, а значить, існує сприятливе середовище для поширення грибка і цвілі. Після установки теплої підлоги, повітря в приміщенні стане набагато сухіше, що дозволить запобігти появі грибків.

 


На теплій підлозі приємно і комфортно стояти босими ногами. Подібні рішення особливо актуальні в будинку з маленькими дітьми, які люблять повзати і грати на підлозі. Тепла підлога не дозволить їм застудитися.
Під час водних процедур плитка намокає і стає слизькою, що зовсім не є безпечно як для дорослих, так і для дітей, можна легко послизнутися. Тепла підлога вбереже вас від падінь, тому покриття буде моментально висихати.
 

Предыдущие статьи
  • Склошпалери. Блискучий результат!
    В ремонті всі засоби хороші, особливо, якщо вони гарантують прекрасний результат. «Важкою артилерією» в обробці стін можна назвати склошпалери. Вони міцні, екологічні, красиві, прості у догляді і володіють ще масою достоїнств, але про них -...
  • Види підкладок - стелим гладко.
    Види підкладок - стелим гладко. Вибираючи милий оку вигляд паркету або ламінату, як правило, мало хто так само ретельно вибирає підкладку. А між тим, саме від неї залежить звукоізоляція і головне - як довго прослужить підлогове покриття. Тому...
  • Оновлюємо радіатор за правильно
    Оновлюємо радіатор за правилами. Коли закінчується опалювальний сезон, починається сезон поновлення радіаторів. Здається, що в цій процедурі немає нічого особливого і, взагалі, що може бути простіше, ніж пофарбувати батарею ?! Однак і тут є кілька...