Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?

Кахельна плитка ― найпоширеніший оздоблювальний матеріал у ванних кімнатах і санвузлах, вона практична, красива, довговічна і має хорошу теплопровідність. Додатковим або основним джерелом обігріву в такому приміщенні може бути електричний (плівковий,

 

Який тепла підлога вибрати у ванну?

 

Кахельна плитка ― найпоширеніший оздоблювальний матеріал у ванних кімнатах і санвузлах, вона практична, красива, довговічна і має хорошу теплопровідність. Додатковим або основним джерелом обігріву в такому приміщенні може бути електричний (плівковий, кабельний) тепла підлога.
Електрична тепла підлога ― універсальний і монтаж його не представляє великої складності.
Електричний кабельний теплий буває: одножильним, двожильним або надтонким кабелем (у вигляді нагрівальних матів). Нагрівальний кабель, як двожильний, так і одножильний укладається тільки в піщано-цементну стяжку, а електрика підключається через терморегулятор.
При установці нагрівальних матів, піщано-цементна стяжка не потрібна. Надтонкий кабель, відрізняється підвищеною міцністю і стійкістю ізоляції. Установка такого мату проводиться в шар плиткового клею на стару стяжку.

Тепла підлога для дитячої кімнати


Плівковий (інфрачервоний) тепла підлога складається з плоских пластин, запаяних в поліетиленову плівку. Укладання інфрачервоного плівкового покриття проводиться на будь-яке покриття і схожа з монтажу з технологією укладання кабельного статі.


Користь від теплої підлоги у ванній

Ванна кімната ― це місце, де завжди підвищена вологість, а значить, існує сприятливе середовище для поширення грибка і цвілі. Після установки теплої підлоги, повітря в приміщенні стане набагато сухіше, що дозволить запобігти появі грибків.

 


На теплій підлозі приємно і комфортно стояти босими ногами. Подібні рішення особливо актуальні в будинку з маленькими дітьми, які люблять повзати і грати на підлозі. Тепла підлога не дозволить їм застудитися.
Під час водних процедур плитка намокає і стає слизькою, що зовсім не є безпечно як для дорослих, так і для дітей, можна легко послизнутися. Тепла підлога вбереже вас від падінь, тому покриття буде моментально висихати.
 

Предыдущие статьи
  • Види підкладок - стелим гладко.
    Види підкладок - стелим гладко. Вибираючи милий оку вигляд паркету або ламінату, як правило, мало хто так само ретельно вибирає підкладку. А між тим, саме від неї залежить звукоізоляція і головне - як довго прослужить підлогове покриття. Тому...
  • Паркетна дошка - паркет чи ні?    Паркетна дошка - різновид натурального покриття і часткова альтернатива паркету. На відміну від нього, паркетна дошка - не цілісний матеріал, він має 3 шари: 1 шар - найцінніший. 3-4 мм натурального дерева....
  • Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали
    Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали Паркетна підлога, безумовно, прекрасний і шляхетний. Але багатьох зупиняють його «капризи», адже натуральне дерево вимагає до себе особливого ставлення. Особливого, але не надприродного, і впоратися з...
social-icon
Loading...