Корзина
407 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Історія виникнення теплих підлог.

Історія виникнення теплих підлог.

У наш час теплі підлоги ― річ досить буденна, але більшість з нас відносить таку підлогу виключно до сучасності, до кінця двадцятого ― початку двадцять першого століття. І, тим не менш, теплі підлоги відомі досить давно. Стародавні римляни обігрівали

 

Історія виникнення теплих підлог.

 

У наш час теплі підлоги ― річ досить буденна, але більшість з нас відносить таку підлогу виключно до сучасності, до кінця двадцятого ― початку двадцять першого століття. І, тим не менш, теплі підлоги відомі досить давно. Стародавні римляни обігрівали свої будинки, а також громадські лазні-терми за допомогою систем трубопроводів, по яких йшов гарячий пар. Приблизно така ж конструкція використовувалася корейцями і називалася «ондоль».


В даний час використовувати печі і гарячий пар не дуже ефективно, і в сучасних теплих підлогах нагрівальним елементом служать провідники електрики. Конструкція такої підлоги досить стандартна ― в цементну стяжку укладається нагрівальний елемент (це можуть бути електричний кабель, електричні мати або секції) на що, надалі, монтується підлогове покриття. Окремим випадком є ​​підлоги, в яких нагрівальним елементом є спеціальна плівка ― її можна укладати прямо під підлогове покриття.

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?


До переваг теплої підлоги слід віднести, перш за все, комфорт ― різницю між відчуттями, коли зимовим ранком, вставши з ліжка, Ви опускаєте ноги на холодний лінолеум або на теплий, ламінат або паркет всім нам нескладно уявити. А в умовах, коли електроенергія коштує відносно недорого, тепла підлога цілком може змагатися в ефективності з традиційним центральним опаленням.


Крім переваг теплих підлог, існують також і недоліки. Але їх декілька: до них можна віднести монтаж, вартість самих підлог, а також втрата від 1 до 10 сантиметрів висоти приміщення. Однак з розвитком технологій ці недоліки поступово зрівнюються. Вартість квадратного метра підлоги з кожним роком стає все доступнішою і доступніше, споживання ними електрики незмінно знижується, а самі підлоги стають тоншими з кожною новою моделлю. Прямим підтвердженням цих слів є постійне зростання інтересу до теплим полам з боку споживачів. І попит не обмежується тільки великими містами. Теплі підлоги сьогодні поширені скрізь.
Навіть самі упереджені і скептично налаштовані покупці визнають: тепла підлога ― це ефективне рішення для будь-якого приміщення. А розвиток технології робить це рішення ще більш доступним для кожного.

Предыдущие статьи