Корзина
230 отзывов
Історія виникнення теплих підлог.
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Історія виникнення теплих підлог.

Історія виникнення теплих підлог.

У наш час теплі підлоги ― річ досить буденна, але більшість з нас відносить таку підлогу виключно до сучасності, до кінця двадцятого ― початку двадцять першого століття. І, тим не менш, теплі підлоги відомі досить давно. Стародавні римляни обігрівали

 

Історія виникнення теплих підлог.

 

У наш час теплі підлоги ― річ досить буденна, але більшість з нас відносить таку підлогу виключно до сучасності, до кінця двадцятого ― початку двадцять першого століття. І, тим не менш, теплі підлоги відомі досить давно. Стародавні римляни обігрівали свої будинки, а також громадські лазні-терми за допомогою систем трубопроводів, по яких йшов гарячий пар. Приблизно така ж конструкція використовувалася корейцями і називалася «ондоль».


В даний час використовувати печі і гарячий пар не дуже ефективно, і в сучасних теплих підлогах нагрівальним елементом служать провідники електрики. Конструкція такої підлоги досить стандартна ― в цементну стяжку укладається нагрівальний елемент (це можуть бути електричний кабель, електричні мати або секції) на що, надалі, монтується підлогове покриття. Окремим випадком є ​​підлоги, в яких нагрівальним елементом є спеціальна плівка ― її можна укладати прямо під підлогове покриття.

Яку тепла підлогу вибрати у ванну?


До переваг теплої підлоги слід віднести, перш за все, комфорт ― різницю між відчуттями, коли зимовим ранком, вставши з ліжка, Ви опускаєте ноги на холодний лінолеум або на теплий, ламінат або паркет всім нам нескладно уявити. А в умовах, коли електроенергія коштує відносно недорого, тепла підлога цілком може змагатися в ефективності з традиційним центральним опаленням.


Крім переваг теплих підлог, існують також і недоліки. Але їх декілька: до них можна віднести монтаж, вартість самих підлог, а також втрата від 1 до 10 сантиметрів висоти приміщення. Однак з розвитком технологій ці недоліки поступово зрівнюються. Вартість квадратного метра підлоги з кожним роком стає все доступнішою і доступніше, споживання ними електрики незмінно знижується, а самі підлоги стають тоншими з кожною новою моделлю. Прямим підтвердженням цих слів є постійне зростання інтересу до теплим полам з боку споживачів. І попит не обмежується тільки великими містами. Теплі підлоги сьогодні поширені скрізь.
Навіть самі упереджені і скептично налаштовані покупці визнають: тепла підлога ― це ефективне рішення для будь-якого приміщення. А розвиток технології робить це рішення ще більш доступним для кожного.

Предыдущие статьи
  • Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали
    Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали Паркетна підлога, безумовно, прекрасний і шляхетний. Але багатьох зупиняють його «капризи», адже натуральне дерево вимагає до себе особливого ставлення. Особливого, але не надприродного, і впоратися з...
  • Склошпалери. Блискучий результат!
    В ремонті всі засоби хороші, особливо, якщо вони гарантують прекрасний результат. «Важкою артилерією» в обробці стін можна назвати склошпалери. Вони міцні, екологічні, красиві, прості у догляді і володіють ще масою достоїнств, але про них -...
  • Паркетна дошка - паркет чи ні?    Паркетна дошка - різновид натурального покриття і часткова альтернатива паркету. На відміну від нього, паркетна дошка - не цілісний матеріал, він має 3 шари: 1 шар - найцінніший. 3-4 мм натурального дерева....
social-icon
Loading...