Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Тепла підлога не розкіш

Тепла підлога не розкіш

Тепла підлога не розкіш

Тепла підлога не розкіш Ще десять років тому тепла підлога був справжньою розкішшю - зараз же це просто необхідність. Підлоги з підігрівом встановлюються в будинках, квартирах, на терасах, лоджіях і на балконах, адже вони не тільки бережуть Ваше здо

 

Тепла підлога не розкіш

 

Ще десять років тому тепла підлога був справжньою розкішшю ― зараз же це просто необхідність. Підлоги з підігрівом встановлюються в будинках, квартирах, на терасах, лоджіях і на балконах, адже вони не тільки бережуть Ваше здоров'я, але і роблять життя більш комфортним.


Ви тільки уявіть, як приємно вранці вставати з ліжка не на холодну підлогу, так що хочеться знову швидше закутатися в ковдру, а на теплий лінолеум, плитку або ламінат. Приємно виходити взимку на теплий балкон чи лоджію, виходити з ванної ... словом, переваги теплої підлоги не потрібно довго описувати ― вони очевидні!

 

 


Будь-яка система теплих підлог дозволяє вам відрегулювати середню температуру в приміщенні і забути про обігрівачах. За допомогою терморегулятора можна встановити бажану температуру поверхні підлоги або повітря. Крім того, електричний тепла підлога встановлюється один раз і служить все життя, не вимагаючи спеціального сервісу або ремонту.


Тепла підлога ― це Ваш порятунок від простудних захворювань дихальної (бронхіти, ангіни, трахеїти, риніти і т.д.) і сечовивідної (цистити, уретрити) систем ― адже постійно холодні ноги якраз і є частою причиною їх виникнення всіх цих захворювань. На додачу, при наявності теплої підлоги Вам не потрібні обігрівачі та інші джерела тепла, які пересушують повітря і викликають алергічні реакції.

Тепла підлога в туалеті: від покупки до експлуатації


Системи теплої підлоги відрізняються за принципом обігріву та по укладанню. Бувають водяні та електричні системи обігріву підлоги. Всі вони володіють високою надійністю і зручністю застосування, але мають ряд відмінностей. Так, наприклад, водяні підлоги не дозволяють встановлювати в квартирах ― цей варіант підходить тим, хто будує будинок. Він більш економічний, але відсутня можливість регулювання температури. Тому останнім часом більшою популярністю користуються електричні теплі підлоги. Плівкові інфрачервоні системи відрізняються відсутністю будь-якого електромагнітного випромінювання, тому їх переважно встановлюють у приміщення, призначені для дітей.


Принцип укладання теплої підлоги завжди можна обумовити з майстром (крок і розташування елементів, що нагрівають ― наприклад, не розташовувати їх під меблями, в нежитлових приміщеннях крок зробити менше і т.д.), від цього залежить загальна можлива температура в кімнаті, і температура безпосередньо статі .
Підлога з підігрівом може бути як доповненням до стаціонарного опаленню, так і повної його заміною ― не втрачайте часу, звертайтеся в магазин «Теплолюкс ДВ» до наших фахівців і вони підберуть варіант, який найбільше підходить під Ваш бюджет і потреби.

Предыдущие статьи
  • Види підкладок - стелим гладко.
    Види підкладок - стелим гладко. Вибираючи милий оку вигляд паркету або ламінату, як правило, мало хто так само ретельно вибирає підкладку. А між тим, саме від неї залежить звукоізоляція і головне - як довго прослужить підлогове покриття. Тому...
  • Паркетна дошка - паркет чи ні?    Паркетна дошка - різновид натурального покриття і часткова альтернатива паркету. На відміну від нього, паркетна дошка - не цілісний матеріал, він має 3 шари: 1 шар - найцінніший. 3-4 мм натурального дерева....
  • Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали
    Догляд за паркетом - простіше, ніж ви думали Паркетна підлога, безумовно, прекрасний і шляхетний. Але багатьох зупиняють його «капризи», адже натуральне дерево вимагає до себе особливого ставлення. Особливого, але не надприродного, і впоратися з...
social-icon
Loading...