Корзина
409 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Для установки теплої підлоги Вам знадобляться:

Для установки теплої підлоги Вам знадобляться:

Укладати термопленку бажано контактами до місця встановлення терморегулятора, а розташовувати смуги плівкової теплої підлоги краще по довгій стороні приміщення, в такому випадку буде менше точок підключення і знадобиться менше проводів. Термоплівку н

 

Для установки теплої підлоги Вам знадобляться:


1.термопленка в рулоні, в погонних метрах;
2.контактние затискачі;
3.терморегулятор;
4.сенсор температури підлоги;
5.комплект електричної проводки;
6.ізоляція
 1-й крок. Підготовка поверхні підлоги


       Перевірте поверхню площі укладання і переконайтеся у відсутності на ній гострих виступів. Тріщин, сколів, а також предметів, які можуть пошкодити термоплівку.
 
Другий крок. Визначення площі поверхні, на яку буде проводитися установка теплої підлоги
    Укладати термопленку бажано контактами до місця встановлення терморегулятора, а розташовувати смуги плівкової теплої підлоги краще по довгій стороні приміщення, в такому випадку буде менше точок підключення і знадобиться менше проводів. Термоплівку необхідно укладати тільки на вільну площу приміщення (не зайняту меблями).


 Третє крок. Укладання теплоізоляції


        Укладання теплоотражающего матеріалу повинна виконуватися на рівну поверхню підлоги. Листи теплоотражающего матеріалу фіксуються між собою і з первинним підлогою скотчем.
 Четвертий крок. Укладання термопленки поверх теплоізоляції
       Укладати термопленку бажано по довжині приміщення, в цьому випадку буде більше цільних смуг і менше точок підключення монтажних проводів. Коректна укладання: лицьовою стороною вгору, мідної шиною вниз. Місця підключення проводів бажано виводити під плінтус або до самого краю покриття. Термоплівку закріпіть скотчем до теплоізоляції, щоб виключити її зрушення в процесі подальшої укладання підлогового покриття. Смуги термопленки кріпляться скотчем до Тепловідбивний матеріалу, щоб не було зрушень при виконанні подальших робіт, впритул один до одного, щоб поліпшити рівномірність прогріву. При монтажі теплої підлоги можна допускати накладення смуг термопленки один на одного.
 П'ятий крок. Підключення проводів до термопленке. Ізоляція місць підключення
 Встановіть на мідну Струмонесучі смугу термопленки контактний затискач.
 При цьому одна сторона затиску повинна знаходитися всередині термоплівки, друга сторона ― зовні поверх мідної смуги.

Підігріває килимок ― ідеальна сушка взуття в домашніх умовах


Щільно затисніть контактний затискач пассатижами або спеціальним інструментом.
Ізолюйте лінії відрізу мідної шіни.Прі розрізуванні смуги термоплівки на більш короткі відрізки необхідно ретельно заізолювати місця розрізу мідної шини, включаючи срібні контакти, що з'єднують мідну шину з карбоновими нагрівальними смугами. Для ізоляції використовуйте коротку, розрізану на 2 частини, бітумну ізоляцію.


Увага: Срібні контакти всередині термопленки повинні бути повністю заізольовані по всьому зрізу.
 Закріпіть термопленку скотчем на Тепловідбивний матеріалі, щоб виключити її зрушення. Покладіть монтажні дроти. Необхідні дроти двох кольорів для зручності монтажу. Всі монтажні проводи повинні розташовуватися по одній стороні приміщення. Розташовуйте дроти так, щоб основний їхній масив проходив під плінтусом. Якщо ви хочете прокласти з'єднувальний кабель прихованим способом, проштробити канал в стіні, якщо відкритим (зовнішнім) ― використовуйте монтажний декоративний короб.

 

 

При укладанні монтажних проводів на поверхні підлоги в Тепловідбивний матеріалі зробіть канавку (виріз, поглиблення) під дроти для того щоб поверхня фінішного підлогового покриття була максимально рівною. Як варіант, проводи можуть бути укладені вздовж шва теплоотражающего матеріалу. Зніміть ізоляцію з кінців проводів в місцях для підключення проводів до контактних затискачів. Рекомендується використовувати спеціальний інструмент для оголення проводів. Вкладіть оголений дріт (або два дроти, де це необхідно) в контактний затискач і з зусиллям затисніть його (їх) за допомогою пасатижів. Переконайтеся, що кабель надійно закріплений в контактному затиску.
    Заізоліруйте всі місця підключення проводів до термопленке. Для кожного під'єднання використовуйте по 2 відрізка. Один лист бітумної ізоляції кріпиться із зовнішнього боку, інший ― закриває внутрішню сторону термопленки з проводом.
Ще раз перевірте якість ізоляції всіх місць з'єднання термопленки і проводів, а також всі лінії відрізу мідної шини.


 Підключіть з'єднувальні дроти до терморегулятора.


         Підключення повинно проводитися згідно схемі підключення, яка входить в комплект терморегулятора. Необхідно суворо дотримуватися інструкції з встановлення та експлуатації терморегулятора.
 Встановлення та під'єднання датчик підлоги до терморегулятора. Датчик підлоги встановлюється під термоплівку знизу чорної смуги нагрівального елементу. Датчик прикріплюється до термопленке бітумною ізоляцією.
Необхідно враховувати, що сумарна потужність смуг термопленки не повинна перевищувати потужність терморегулятора (максимальну потужність комутованої навантаження).
Підключення терморегулятора до електричної мережі повинно бути виконано кваліфікованим електромонтажником. При цьому потрібно враховувати додаткові електроприлади, які можуть бути підключені до тієї ж мережі.
Проводити підключення системи необхідно через окремий пристрій захисного відключення (УЗО), номінальний струм спрацювання ― не більше 30 мА.
Проводити підключення системи «тепла підлога» до загального контуру заземлення не потрібно.
 
Монтаж терморегулятора краще виконати поблизу наявної електропроводки, якщо звичайно не буде виконуватися монтаж окремої проводки для підключення теплої підлоги. Терморегулятор встановлюється на стіні, в доступному місці, щоб не заважати подальшої розстановці меблів, монтажу кухні, установці побутової техніки. Терморегулятор можна встановлювати як стаціонарно (окремою групою), так і підключати у вже наявну розетку за допомогою електровилки.


Датчик температури підлоги (додається в комплекті до терморегулятора) встановлюється в тому місці, в якому ви хочете отримати задану вами температуру нагрівання теплої підлоги, тобто за показаннями датчика, терморегулятор буде відключати тепла підлога в той момент, коли темперптура нагріву в зоні установки датчика достігет того рівня, який ви встановите. Датчик кріпиться до теплій підлозі бітумною ізоляцією або ізолюючою стрічкою. При укладанні теплої підлоги під ламінат, паркет або під м'які підлогові покриття, встановлюйте датчик під термоплівку в зоні з мінімальним навантаженням на поверхню підлоги, щоб його не пошкодити. Під датчик в Тепловідбивний матеріалі рекомендується вирізати канавку. Довжина проводу датчика не повинна перевищувати 50 м.


Сьоме крок. Перевірка працездатності системи теплої підлоги після монтажу. Укладання підлогового покриття
Після монтажу всіх компонентів системи «тепла підлога», проводиться перевірка роботи термопленки і перевірка пробником місць підключення монтажних дротів, а також ізоляції по лінії відрізу. Перевірте нагрів кожної смуги термоплівки. Не допускається іскріння місць з'єднання і надмірний нагрів проводів.
Отриману конструкцію бажано накрити щільною поліетиленовою плівкою, яка буде служити гідроізоляцією.
Після цього, можна робити укладання необхідного підлогового покриття.


При цьому пам'ятайте, що:


a. Різати термопленку можна тільки по спеціальних лініях відрізу, які позначені на термопленке і розташовані через кожні 25 см
b. Різати термопленку краще на смуги максимально можливої ​​довжини (але не більше 8 пог.м), щоб зменшити кількість точок підключення
c. Смуги термопленки повинні розташовуватися контактами до стіни, на якій пізніше буде встановлений терморегулятор, щоб зменшити довжину проводів при з'єднанні смуг плівки з терморегулятором.
 ЗАБОРОНЕНО !!!
― Проводити монтажні роботи при підвищеній вологості !!!
― Виробляти монтажні роботи при температурі нижче 0 0С !!!
― Перегинати термопленку на ділянці 5 см на кут 90? !!!
― Встановлювати велику меблі на термоплівку !!!
― Використовувати для кріплення термопленки цвяхи !!!
― Допускати накладення смуг термопленки один на друга !!!
― Самостійно проробляти в термопленке отвори !!!
― Встановлювати термоплівку більш ніж 10 м погонних на один відрізок !!!
― Використовувати один відрізок зі споживанням більше 10 А !!!
― Підключати термоплёку до мережі, не перевіривши ізоляцію контактів і ліній відрізу термопленки !!!
― Встановлювати термоплівка поруч з каміном, піччю і іншими аналогічними нагрівальними приладами !!!
― Включати в електричну мережу термоплівка, згорнуту в рулон !!!
― Включати систему обігріву в електричну мережу, напруга в якій не відповідає робочій напрузі, зазначеному в паспорті на виріб, на маркуванні або упаковці !!!
― Виконувати роботи з установки й ремонту терморегулятора, що не відключивши напругу !!!
― Застосовувати алюмінієву фольгу і інший матеріал на її основі в якості теплоотражающего матеріалу !!!
закривати термопленку / поверхню, що обігрівається металевими листами !!!
ОСТОРОЖНО !!!
― Проколювання поверхні підключеною до електромережі термоплівка металевими або іншими провідними струм предметами може спричинити ураження електричним струмом;
― Якщо в процесі монтажу ви пробили наскрізь термопленку в місці, покритому карбоновим (графітовим) напиленням, необхідно заізолювати пробите місце з двох сторін;
― Перед укладанням підлогового покриття обов'язково протестуйте (включіть) систему «тепла підлога»;
― Укладання системи необхідно проводити на сухих поверхнях.
― У разі затоплення теплої підлоги або іншого прямого контакту з водою необхідно вимкнути тепла підлога і просушити поверхню природним способом. Не використовуйте тепла підлога для просушування вологих поверхонь.

Предыдущие статьи