Корзина
215 отзывов
Приглашаем к сотрудничеству (Магазины, Монтажники, Дилеры)Узнать
УкраинаКиевОранжерейная 3 е04112
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина (бесплатно) 24/7
Корзина
Тепла підлога для суміжній ванни і туалету

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету У багатьох квартирах приміщення, відведені під ванну і туалет, що не рясніють буйством вільного місця. Вони компактні, що ускладнює дизайнерське оформлення і втілення оригінальних ідей облаштування інтер'єру

 

Тепла підлога для суміжній ванни і туалету

 


У багатьох квартирах приміщення, відведені під ванну і туалет, що не рясніють буйством вільного місця. Вони компактні, що ускладнює дизайнерське оформлення і втілення оригінальних ідей облаштування інтер'єру. У таких випадках зносять перегородку між кімнатами і об'єднують два простори воєдино. Деякі житла згідно плануванні відразу йдуть із суміжною ванною та туалетом. У них потрібно особливо уважно проводити оздоблювальні роботи, адже постійна сирість і різкі перепади температури можуть пошкодити облицювання, сприяти швидкій деформації підлогового покриття, в результаті чого зовнішній вигляд кімнати стане далеко не презентабельним.

 


Зберегти ремонт в первозданному вигляді, підтримувати оптимальні параметри сухості і тепла дозволить тепла підлога для суміжній ванни і туалету. Це обладнання на основі нагрівального кабелю або термопленки з провідниками, що харчується від мережі і трансформує струм в теплову енергію.

 


Конструкція теплої підлоги

 


Для санітарних кімнат (душові, ванні, туалети) рекомендують тепла підлога на основі матеріалів, добре взаємодіють з плитковим клеєм. Адже плитка є головним обробним покриттям, коли справа стосується постійного контакту з водою, підвищеною вологістю і термальними скачками.
Тепла підлога для суміжній ванни і туалету являє собою багатошарову конструкцію, основа якої ― чорновий бетонну підлогу, услал тепло- і гідроізоляцією. У спорудах із дерев'яними лагами частіше застосовується матеріал пароізоляції, який перешкоджає проникненню найдрібніших частинок вологи в деревину. На підготовленій основі розподіляють нагрівальний елемент, прикріплюють його за допомогою хомутів або скоб. Поверх теплового механізму заливають тонкий шар стяжки або розподіляють плитковий клей.
При організації теплої підлоги в подібній ванній кімнаті потрібно ретельно підбирати місце установки терморегулятора ― основного модуля управління системою обігріву.

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення

 

Рекомендовано встановлювати блок управління для кожної гілки термоматов. Якщо в суміжній ванній великий квадратури присутні символічні перегородки, які поділяють робочу зону ванній від куточка з унітазом, в підлогу можна монтувати кілька розгалужень нагрівальних елементів. Ставити на них окремі терморегулятори чи ні, залежить від квадратури опалювального приміщення і граничної потужності, яку може витримати модуль управління.

Предыдущие статьи