Корзина
286 отзывов
Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення Складно уявити житло людини без опалювальних систем. Зараз навіть у період міжсезоння можна невимушено зігріти себе і близьких м'яким теплом, і зовсім неважливо, що центральне опалення ще не вкл

 

Тепла підлога в кімнатах різного побутового призначення


Складно уявити житло людини без опалювальних систем. Зараз навіть у період міжсезоння можна невимушено зігріти себе і близьких м'яким теплом, і зовсім неважливо, що центральне опалення ще не включене. Система «Тепла підлога» дозволяє рівномірно прогріти будь-яке приміщення, організувати локальні зони підігріву в квартирі, приватному будинку, в комерційному приміщенні. Якщо встановити окремий автомат-вимикач на щитку розподілу напруги, обігрів підпільного типу можна використовувати відразу в декількох кімнатах.


Розберемося, в яких кімнатах актуальна установка теплої підлоги.
Тепла підлога на кухні


У день людина як мінімум 4 рази повинен відвідати кухню і поїсти. За приготуванням їжі господиня проводить в цій кімнаті багато часу. В якості підлогового покриття в кухонній зоні майже завжди використовують керамічну плитку, камінь та інші міцні, але холодні матеріали. Говорити про шкоду тривалого впливу холоду на організм людини не будемо ― це відомий факт. Тому без підігріву підлоги, услал плиткою, не обійтися. Нагрівальні мати легко встановити, а для їх управління достатньо одного терморегулятора і датчика температури. Електричні системи опалення споживають багато електрики, але ця витрата можна контролювати, підбираючи оптимальну температуру прогріву підлогового покриття. Для цього потрібно розрахувати потужність теплої підлоги і не перестаратися з кількістю нагрівачів на 1м² (питома потужність не більше 80Вт / 1м²). Керамічна плитка не прогрівається вище 25 ° C, але цього достатньо, щоб людина не відчував божевільного холоду і зябкости нижніх кінцівок.

 

 


При візуальному поділі кухні на кілька зон (робочої і їдальнею) можна експериментувати з комбінуванням декількох обробок підлогового покриття. При цьому різні матеріали фінішної обробки можуть вимагати різнотипних нагрівачів. Під кераміку, камінь і керамограніт підійде кабельний тепла підлога, під ламінат ― теплові мати, під лінолеум і ковролін ― інфрачервоні термопленки.

Теплый пол в комнатах различного бытового назначения


Тепла підлога у ванній


Постійна сирість і перепади температури, що стікає по стінах конденсат і цвіль в куточках, віддалених від радіатора опалення ― все це про погано обігрівається ванній кімнаті. Все, що скупчується в цій кімнаті, поширюється по всій квартирі, погіршує мікроклімат житла, позначається на здоров'ї постояльців. Щоб ванна була сухою і теплою, під підлогове покриття монтують тепла підлога. З точки зору практичності та зручності по догляду, оптимальний матеріал обробки стін і підлоги ― плитка. Система теплої підлоги монтується в шар плиткового клею. Через 3 дні після його висихання на підлогу можна встановлювати фрагменти плитки, викладати візерунки та орнаменти ― це ніяк не вплине на якість обігріву, адже нагрівальний кабель вже недвижимо зафіксований в шарі обробки.

 


Управління системою обігріву здійснює терморегулятор, встановлений в будь-якому зручному місці. Якщо модуль фіксується в межах кімнати з підвищеною вологістю, для його захисту необхідно використовувати монтажну коробку. Регулятор температури можна винести за межі ванною, якщо це не вплине на загальний фон квартири.


Тепла підлога в туалеті


Кімната подібного призначення повинна облаштовуватися в першу чергу. Навіть, якщо на кухні все верх дном, а ванна взагалі складається тільки з труб і чорнової підлоги, спочатку слід зробити ремонт в туалетній кімнаті. Це приміщення, в основному, маленьке, не містить радіаторів опалення, як підлоги в ньому використовується швидко очищує плитка. Щоб не озябнуть в процесі експлуатації специфічного місця, треба встановити теплу підлогу в туалет. Під кераміку найпростіше ставити термомати або двожильний нагрівальний кабель. Терморегулятор теплої підлоги краще встановити за межами санітарної кімнати. У зв'язку з періодичністю відвідування даного приміщення температуру прогріву рациональней ставити на мінімум.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...