Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення. Буду вдячний, якщо Ви, дорогі читачі надішлете нам ще нерозв'язних питань і тверджень ставлять у глухий кут досить

 

На цій сторінці ми представляємо основні міфи і помилки пов'язані з опаленням за допомогою теплої підлоги та інфрачервоного опалення.


Буду вдячнийякщо Видорогі читачі надішлете нам ще нерозв'язних питань і тверджень ставлять у глухий кут досить дорослих і грамотних людейа ми постараємося знайти на них відповідьзважений і обгрунтований.

Рідка тепла підлога, економічніша кабельної на 40%?


Як теплою підлогоютемпература якого близько 30 градусів Цельсіяопалити приміщення?
Тепла підлога опалює не високою температуроюа великою площеюплоща теплої підлоги повинна бути близько 70 відсотків від загальної площі
Підхід до розрахунку опалення повинен бути грамотним (краще звернутися до нас в магазин або по телефону
Інфрачервонийзначить холодний.
Ще одна помилка пов'язано з інфрачервоним опаленнянібито воно опалює якимись променями а сам нагрівач залишається холоднимщо в корені не вірноПрикладом може служити сонцевоно є найпотужнішим інфрачервоним випромінювачема так само будь нагрітий предметНавіть людина виділяє (у перерахунку на кіловатиблизько 150 Вт І частина з них інфрачервоним випромінюванням.

 

 

 


Інфракраснікі теплі.


Лікувальна інфрачервоне випромінювання?
На ринку з'явилося дуже багато «лікувальних теплих підлог» і статей на цю темуНе сперечаюсяможе бути тепловеінфрачервоне випромінювання в діапазоні від 8 до 10 мікрон цитую «викликає потужний оздоровчий вплив на організм людини» але при розрахунку та купівлі опалювальних приладів,
По-перше ставляться дещо інші завданняа саме ОПАЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ
По-другеще НІ КОМУ НЕ прописувати в поліклініці «ТЕПЛИЙ ПОЛ»
СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ ТЕПЛИЙ ПОЛ КАБЕЛЬНІ І ПЛІВКОВІ НЕ Є медичне обладнання


Стяжка повинна бути рідкою?


Це помилкастяжка повинна бути приготовлена таким чиномщо б розчин можна було використовувати для штукатурних робітінакше велика кількість води міститься в розчині испарившись або всмоктавшись в бетонну основу дасть велику усадку і як наслідок розтріскування стяжки з усіма можливими наслідкамиСклад стяжки повинен відповідати будівельним нормам


У чому відмінність карбону від графіту і вуглецю?


Таке питання часто задають мотівіроуя тимщо деякі опалювальні плівки (наприклад грін лайфмають нагрівальний елемент з карбонуГрафітце атоми вуглецю зібрані в особливу кристалічні ґратитак само при високій температурі і тиску можна синтезувати і алмазвін складається з атомів вуглецю але має іншу кристалічні ґратибільш щільнуА карбон (вуглецьце вуглецьтільки англійською мовою.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...