Корзина
286 отзывов
Чи варто купувати підлоги з підігрівом?
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Чи варто купувати підлоги з підігрівом?

Чи варто купувати підлоги з підігрівом?

Чи варто купувати підлоги з підігрівом? Уявіть, що ви приходите додому, а з порога вас зустрічали не розсерджена дружина, а відчуття тепла. Ви знімаєте черевики, проходите і відчуваєте повне розслаблення після важких робочих буднів. На ранок наступно

 

Чи варто купувати підлоги з підігрівом?


Уявітьщо ви приходите додомуа з порога вас зустрічали не розсерджена дружинаа відчуття теплаВи знімаєте черевикипроходите і відчуваєте повне розслаблення після важких робочих буднівНа ранок наступного дня вас знову чекає «теплий прийом» і дорога від ліжка до кухні вже не представляється такий довгої та виснажливоїВтімце зовсім не мріїа кілька днів з життя типового власника системи теплих плівкових підлог.

Порівняння різних варіантів опалення приватного будинку заснована на розрахунку вартості впровадження і експлуатаційних витрат для приміщення площею 100 м2

Але перед тимяк вибрати стать на конкретній моделівін теж подолав сумніви і прочитав масу інформації про інші типиВодяніз електричним підігрівом та інфрачервоні ... Чому перемога дісталася останнім?

Гідності плівкових підлог з підігрівом
Інфрачервоні підлоги з підігрівомзатишний акцент в гармонійній симфонії затишку вашого будинкуякий гідно оцінять ваші гості і всі члени сім'ї. Зупинимося на 5 основних перевагах цієї системи.

Економія електроенергіїПол споживає близько 60 Ватт на годину *. Навіть якщо в приміщенні застелене всього 70всієї поверхні плівкоюто інші обігрівачі не потрібні.
Стійкість до пошкодженьПри випадковому фізичному впливі на системувона не виходить з ладуПошкоджені ділянки легко замінюються.
Комфорт споживачівСистема не спалює кисеньне сушить повітряНавпакизавдяки теплим полам в кімнаті створюється здоровий мікроклімат.
БезшумністьМи не чуємо роботу системиале тепло від неї відчуваємо вже після декількох секунд з моменту включення.
НадійністьПлівкові підлоги спокійно реагують на перепад електроенергії в мережіне перегорають і не іскрять.
Cредний показник витрат на основі відгуків наших клієнтів

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...