381 отзыв
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Монтаж системи тепла підлога RexVa під ламінат, паркетну дошку

Монтаж системи тепла підлога RexVa під ламінат, паркетну дошку

 

Монтаж системи тепла підлога RexVa під ламінат, паркетну дошку Перед роботою з укладання підлоги, необхідно приготувати наступні пристосування: 

1. Плівкове покриття для обігріву. (ширина: 50 см, 80 см і 100см.) 

2. Мідний електропровід. Потрібно врахувати максимальне навантаження і відповідність монтажною схемою. (найчастіше використовується провід марки ПВ-3 (ПУГВ) х 1.5 або його аналоги) 

3. Тепловідбивний матеріал, придатний для обігріву підлоги електрикою, товщиною не менше 2мм. (Може бути шумоізол, поліетилен спінений, карбофол, пінофол, пробка і т.д.) 

4. Терморегулятор. 

5. Монтажний короб для установки терморегулятора на стіну. 

6. Бітумна ізоляція і кліпси для з'єднання елементів. в комплекті з теплою підлогою і також продаються окремо) 

7. Пароізолятор. (поліетиленова плівка 0.1мм товщиною або підкладка під ламінат сумісна з нагріваються статями) 

8. Скотч, тестер для електрики, ножиці, кусачки, пасатижі, викрутка. 

 Характеристики: 

Робоча напруга електричної мережі 220-240 В, 50 Hz 
Максимальна потужність споживання 220 Вт м 
Температура поверхні до 45 С 
Дальні інфрачервоні промені не менше 90,4% 
Довжина хвилі 5-20 мкм 
Температура плавлення плівки 120 С 
Наявність електромагнітного поля Практично повністю відсутня 
Перш ніж приступати до монтажу підлоги складемо детальний креслення кімнати, де будуть проводитися роботи. Складаючи даний креслення необхідно виключити всі важкі і нерухомі предмети. Для використання Теплого підлоги в якості основного джерела обігріву їм повинно бути покрито близько 70% основного обсягу кімнати. Склавши докладне креслення, необхідно спланувати розміщення плівки, враховуючи, відступи, що допускаються по всьому краю не менше 10 і не більше 40см, між смугами самої плівки не більше 5см. Також при плануванні слід уникати перекриття і накладення плівки. Виробляти нарізку коштує в спеціальних намічених виробником місцях. 
Перед початком основних монтажних робіт, потрібно переконатися. що на підготовленій поверхні відсутні вода, бруд та інші забруднення. 

Переконавшись в чистоті поверхні укладаємо теплоізоляцію по всій площі кімнати. Між собою відрізки скріплюємо скотчем. На теплоізоляцію розміщуємо плівку, відповідно до складеного кресленням, мідної смугою строго вниз, уникаючи накладання смуг один на одного. Плівку фіксуємо скотчем. 

Плівкові теплі підлоги ― альтернативне опалення майбутнього!


Наступним етапом роботи буде установка терморегулятора і підключення до мережі електричного струму. Найбільш доцільно встановити терморегулятор поруч з готовою електричною розеткою (або замість неї), вільної від підключення інших побутових приладів. Для охайного зовнішнього вигляду тут знадобляться монтажні короби, куди будуть заховані дроти і датчики. Датчик температури підлоги (входить в комплект терморегулятора) прикріплюють до плівці на чорну смугу, яка нагрівальним елементом, за допомогою бітумної ізоляції. 

За допомогою кліпс і електричних проводів з'єднати листи нагрівальної плівки між собою за схемою. Всі з'єднання здійснюються ПАРАЛЕЛЬНО. Усі місця з'єднань і невикористовувані місця відрізу плівки, а також самі кліпси заізолювати бітумним ізолятором. Якщо товщина сполучних місць перевищує візуально допустиму, то для вирівнювання поверхні рекомендується зробити спеціальну нішу в підлозі або в теплоізоляторі. Місця необхідних з'єднань і дроти доречно розташовувати під плінтусом або поруч з ним. всю систему закріпити скотчем. Скотчем закріпити також всі дроти і датчик температури. Всі з'єднання до електричної мережі і терморегулятора здійснюються паралельно. 

Завершивши всі вищезазначені роботи, необхідно перевірити всі з'єднання, чи немає незаізолірованних контактів і чи правильно завершений весь монтаж. І тільки після такої перевірки можна включити систему обігріву приблизно на 20 хв. для контролю правильності монтажу. Після цього вся система покривається шаром пароізоляції і вибраним покриттям: ламінатом, паркетною дошкою.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner