Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку для життя і відпочинку. Це простий і доступний спосіб зробити Ваш будинок затишним і наповненим теплом. Все більше покупців вибирає теплі підлоги «Наці

 

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку для життя і відпочинку. Це простий і доступний спосіб зробити Ваш будинок затишним і наповненим теплом. Все більше покупців вибирає теплі підлоги «Національний Комфорт» тому що це:

Комфорт: теплий підлога створює ідеальний температурний режим: на рівні підлоги + 24 ° С.
Універсальність: теплі підлоги Національний комфорт можуть використовуватися для будь-яких приміщень і встановлюються під практично будь-яке покриття: кахельну плитку, керамограніт, мармур і т.д.
 Відмінні ціни: Основна відмінність теплих підлог НК ― це доступні ціни. Наша мета ― зробити кращу пропозицію в цьому секторі ринку у співвідношенні "ціна-якість".

Тепла підлога повинен служити своєму господареві дуже довго, тому до його вибору потрібно підійти відповідально.


 Надійність: теплі підлоги НК відповідають сучасним європейським вимогам до якості та безпеки. Це досягається, в першу чергу, конструкцією нагрівальних кабелів, використанням високотехнологічного імпортного устаткування і комплектуючих матеріалів, а також жорсткими випробуваннями, які проходить вся наша продукція.

 

 


Довговічність: теплі підлоги НК служать десятиліттями, як правило, від одного капітального ремонту до іншого і не вимагають технічного обслуговування.
Економічність: теплі підлоги економічні, так як підключаються в мережу через терморегулятор, що дозволяє встановити час роботи системи і температуру підлоги. «Розумні» терморегулятори дозволяють включати систему тільки в той час, коли це необхідно, при цьому значно економити на електроспоживанні.
Простий монтаж: за допомогою детальних інструкцій, які додаються до комплектів теплих підлог, і простих інструментів можна встановити систему самостійно, або запросити фахівців з установки теплих підлог (будівельну бригаду), або замовити фірмовий монтаж системи.


Гарантія: Національний комфорт одна з небагатьох компаній, що пропонують дійсно фірмову гарантію на теплі підлоги та післягарантійне обслуговування.
Компанія «Національний Комфорт» випускає кілька видів теплих підлог:


Тепла підлога Національний комфорт в стяжку


У класичному варіанті кабельна секція «Національний Комфорт» укладається під шар цементно-піщаної стяжки (3-5 см). У разі комфортного обігріву (ефекту «теплої підлоги») досить 3 см стяжки; а у разі основного обігріву приміщення ― не менше 5 см. Стяжка грає роль акумулятора тепла. Чим вона товщі, тим довше остигають поли, і тим економічніше і ефективніше система обігріву. Застосування: Найчастіше класичний тепла підлога використовується в приміщеннях, де стяжка ще не зроблена. Багато наших клієнтів використовують класичний тепла підлога для додаткового обігріву лоджій, зимових садів, приміщень в окремо розташованих будівлях (на дачах, в лазнях).

 

Тепла підлога Національний комфорт без стяжки


Тонкі теплі підлоги «Національний Комфорт» призначені для укладання безпосередньо під підлогове покриття (плитку, керамограніт і т.п.) Головний елемент системи ― нагрівальний мат ― являє собою спеціально розроблений тонкий кабель, закріплений на склосітці з однаковим кроком. Застосування: Нагрівальні мати ідеально підходять для приміщень, де немає можливості зробити стяжку; для приміщень з невисокими стелями. Система дуже проста в монтажі, і, відповідно, вимагає мінімум часу на установку. Ще одна перевага тонкого теплої підлоги «Національний Комфорт» ― це можливість установки на стару підлогу.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...