Корзина
286 отзывов
Інфрачервоний плівковий тепла підлога
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Інфрачервоний плівковий тепла підлога

Інфрачервоний плівковий тепла підлога

Інфрачервоний плівковий тепла підлога Багато істориків задаються питанням, який тепла підлога найкраще підходить для монтажу під ламінат. Ламінатні підлоги останнім часом стали дуже популярними. Вартість такого підлогового покриття сьогодні цілком до

 

Інфрачервоний плівковий тепла підлога


Багато істориків задаються питанням, який тепла підлога найкраще підходить для монтажу під ламінат. Ламінатні підлоги останнім часом стали дуже популярними. Вартість такого підлогового покриття сьогодні цілком доступна масовому споживачеві. Однак ламінат ― це досить холодну підлогу, особливо для дитячих ніг, тому молоді батьки досить частина приймають рішення утеплювати ламінатних підлоги в квартирі. Ідеальним рішенням в даному випадку буде супертонкий плівковий тепла підлога "Teplofol-nano".
Teplofol ― це готова електрична система нагріву підлоги, в основі якої знаходиться спеціальна нагрівається плівка. Нагрівальний елемент такої підлоги міцно запаяний всередині досить щільної плівки, що надає інфрачервоному теплій підлозі найвищу захист від ймовірного спалаху.

Теплі підлоги «Національний Комфорт» створюють в квартирі, будинку або на дачі ідеальну обстановку

 

 

 

 

Плівкові теплі підлоги мають багаторазовий запас міцності в плані пожежної безпеки, що дозволяє встановлювати їх не тільки під ламінат, а й під натуральний паркет, в тому числі і безпосередньо на дерев'яні підлоги, без додаткової стяжки. І при цьому рівень підлоги піднімається всього на пару міліметрів. Загалом, інфрачервоний тепла підлога ― це універсальне технічне рішення, яке можна використовувати практично в будь-яких умовах. Плівковий підлога "Teplofol-nano" може стати повноцінним джерелом тепла і затишку абсолютно в будь-якому приміщенні. Він моментально прогріває поверхню підлоги і також швидко здійснює прогрівання приміщення. При цьому, зовні інфрачервона підлога ніяк не видає своєї присутності в кімнаті, на відміну від того ж кондиціонера, який далеко не завжди вдало вписується в інтер'єр. Монтаж такої підлоги надзвичайно простий. Не потрібна ні стяжка, ні спеціальний клей. Пол встановлюється «сухим способом».


У комплект теплих підлог "Teplofol-nano" входить:
безпосередньо, нагрівальна плівка teplofol
затиск
бутиловий ізоляційний скотч
скотч для кінцевих з'єднань
ізоляційна коробка
монтажний провід
Технічні характеристики теплих підлог Teplofol:
потужність: 140 Вт / кв.м;
напруга: 220 В;
робочий струм: 0,64 А / кв.м
крок: 0,585 м
ширина: 0,54 м


Підібрати оптимальний інфрачервона підлога для вашого приміщення не складно. Вам треба правильно порахувати площу, віднявши від загальної площі приміщення, площа, зайняту меблями. Виходячи з отриманих даних, можна підібрати найбільш близький за площею набір "Teplofol-nano".

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...