Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Системи електрообігріву Raychem ідеально підходять для обігріву складних систем

Системи електрообігріву Raychem ідеально підходять для обігріву складних систем

Системи електрообігріву Raychem ідеально підходять для обігріву складних систем

Гріють (нагрівальні) кабелі Гріючим (або нагрівальним) називають електричний кабель, який можна використовувати для обігріву. Регулюючи опір кабелю, можна гнучко управляти ступенем нагрівання. Нагрівальні кабелі вельми зручні в монтажі і невибагливі

 

Гріють (нагрівальні) кабелі
Гріючим (або нагрівальним) називають електричний кабель, який можна використовувати для обігріву. Регулюючи опір кабелю, можна гнучко управляти ступенем нагрівання.

Нагрівальні кабелі вельми зручні в монтажі і невибагливі в обслуговуванні. Типове застосування саморегулюючих гріючих кабелів ― захист від замерзання або підігрів труб і трубопроводів, промислових ємностей і цистерн, водостоків і покрівлі.

Електричний прогрів підлоги ― більш зручний і ефективний

 

Області застосування кабельних систем обігріву:
Обігрів труб, трубопроводів, ємностей, цистерн
Для підтримки температури трубопроводів і труб нагрівальний кабель монтується на поверхню труби. За допомогою термостата або контролера забезпечується підтримка заданої температури. Таким чином, система електрообігріву на основі саморегулівних гріючих кабелів дозволяє ефективно і надійно компенсувати тепловтрати, перешкоджаючи замерзанню труб і трубопроводів.

У промисловості системи кабельного обігріву активно застосовуються на хімічних і нафтопереробних заводах.

Парафіни, наприклад, тверднуть при температурах нижче 70oC (що значно вище температури навколишнього середовища). Відповідно, щоб уникнути охолодження трубопроводів і застигання перекачуваних речовин, необхідно забезпечити підігрів. Зрозуміло, це завдання можна вирішити застосуванням традиційних супутніх паропроводів, але системи електрообігріву на основі саморегулівних гріючих кабелів забезпечують більшу надійність, зручність при монтажі і довговічність.
Обігрів водостоків, покрівлі, дахів
У побуті системи обігріву на основі нагрівальних кабелів застосовуються, як правило, для підігріву водопровідних і каналізаційних труб, водостоків, покрівлі, облаштування теплої підлоги.

 

Гріють кабелі Raychem

 

Основна відмінність саморегулівних гріючих кабелів "Raychem" від інших систем електрообігріву полягає у властивостях матеріалу гріє елемента і в конструкції кабелів. Гріючий елемент виконаний з струмопровідного полімерного матеріалу, опір якого змінюється в залежності від температури обігрівається об'єкта.

Системи електрообігріву Raychem ідеально підходять для обігріву складних систем трубопроводів та обладнання. Ми володіємо повними системами обігріву для температур до 250 ° С і довжиною до 250 м.

Нагрівальні кабелі Isopad
Гріють кабелі Isopad з полімерною ізоляцією ідеально підходять для систем обігріву великої протяжності і можуть використовуватися при температурах до 300 ° С. Як і гріють кабелі Raychem, нагрівальні кабелі Isopad можуть бути забезпечені кінцевими обробленням на місці монтажу.

 

Системи електрообігріву Pyrotenax
Системи обігріву Pyrotenax з мінеральною ізоляцією рекомендуються для високих температур до 600 ° С. Конструкція нагрівальних кабелів Pyrotenax забезпечує їх працездатність навіть в найсуворіших умовах.

Компоненти систем електрообігріву


Ми постачаємо повний асортимент компонент систем електрообігріву: від механічних термостатів до мікропроцесорних мережевих систем
управління лініями обігріву.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...