Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
У 1994 році системи Devi вперше з'явилися на ринку

У 1994 році системи Devi вперше з'явилися на ринку

У 1994 році системи Devi вперше з'явилися на ринку

Rhім цього «Биоклимат» пропонує покупцеві практично всі якісні і затребувані електричні обігрівальні системи, представлені сьогодні на російському ринку. Поряд з прямими продажами устаткування, «Биоклимат», з перших днів свого існування, проводить м

 

Rhім цього «Биоклимат» пропонує покупцеві практично всі якісні і затребувані електричні обігрівальні системи, представлені сьогодні на російському ринку.

Поряд з прямими продажами устаткування, «Биоклимат», з перших днів свого існування, проводить монтаж електричних обігрівальних систем ― починаючи з найпростіших, таких як пристрій теплої підлоги в квартирах і котеджах, і, закінчуючи установкою найскладніших антиобморожувачів на дахах, відкритих майданчиках, трубопроводах і накопичувальних ємностях.

 

 

За п'ятнадцять років роботи компанія «Биоклимат» накопичила великий практичний досвід в області монтажу обігрівальних систем на об'єктах самого широкого призначення: у житлових будинках, офісах, поліклініках, дитячих будинках, храмах і монастирях, магазинах і ін.

Безсумнівно, левову частку часу, присвячену відпочинку і спілкуванню з близькими людьми, ми проводимо у себе вдома. Зробити проведення часу в своєму затишному гніздечку максимально приємним допомагають самі різні досягнення дизайнерської і технічної думки, в тому числі, теплі підлоги.

Теплі підлоги Green Box ― це відмінне рішення для приміщень з непростою плануванням

Система монтується безпосередньо в конструкцію підлоги і має безліч плюсів в порівнянні з традиційними способами опалення. Ці гідності і стали причиною масового попиту на нову технологію. Спочатку її вартість була досить таки високою, але сьогодні підключення теплої підлоги в Новосибірську доступно будь-якому середньостатистичному городянину.

При виконанні монтажу теплої підлоги наші співробітники приховують конструктивні елементи системи під покриттям підлоги; на очах залишається тільки терморегулятор. Ця особливість укладання теплої підлоги надає широкі можливості для дизайнерської фантазії. Величезний досвід наших співробітників дає нам впевненість в якості наданих послуг. Тепла підлога в Новосибірську ― легко і просто разом з торгово-монтажної компанією «Биоклимат».

 

DEVI в Росії.


У 1994 році системи Devi вперше з'явилися на російському ринку, а в 1996 році було відкрито Представництво компанії DEVI A / S, ЗАТ "ДЕ-ВІ", Росія. У 2003 році компанія DEVI стала частиною концерну Danfoss (Данія).

За роки роботи в Росії сформована і успішно працює мережа з понад 50-ти офіційних дилерів Devi. Ними встановлено десятки тисяч систем. Теплі підлоги в квартирах, приватних будинках, офісах, кафе, ресторанах, магазинах і т.д. Широке застосування знайшли системи сніготанення на дахах, водостоках, щаблях і дорогах. Сервісні центри DEVI працюють на території всієї Росії.

 

Успіху системи сприяють, насамперед, висока якість продукції, ставка на підготовку кваліфікованих фахівців і повна відкритість. Завжди і скрізь співробітники компанії чесно відповідять на всі питання і нададуть будь-яку допомогу у виборі обладнання. Особливо слід відзначити, що компанія DEVI випускає на своїх заводах в Данії весь спектр продукції: нагрівальні кабелі і тонкі мати, терморегулятори ― від простих електронних до інтелектуальних, кріпильні елементи та інше необхідне обладнання. Продажі обладнання ведуться тільки через мережу офіційних дилерів DEVI. Установка системи і розрахунки необхідної потужності виробляють з урахуванням конкретних місцевих умов. Накопичений досвід відображається в спеціальних посібниках з системам deviheat. Для забезпечення правильності встановлення та експлуатації кожна система deviheat супроводжується докладним паспортом-інструкцією. Крім того, на кожну систему оформляється гарантійний сертифікат. Гарантія на нагрівальний кабель, встановлений в підлогу, становить 10 років. Термін служби такого кабелю перевищує 50 років.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...