Корзина
267 отзывов
Тепла підлога Рейхем Raychem
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога Рейхем Raychem

Тепла підлога Рейхем Raychem

За даними фізіологів, відчуття комфорту у людини виникає тоді, коли в житловому приміщенні стабільна не тільки температура повітря, але і температура поверхонь підлоги, стін і стелі, а також відносна вологість і швидкість руху повітря.   Як відомо,

 

 

За даними фізіологів, відчуття комфорту у людини виникає тоді, коли в житловому приміщенні стабільна не тільки температура повітря, але і температура поверхонь підлоги, стін і стелі, а також відносна вологість і швидкість руху повітря.

Монтаж теплої підлоги

  Як відомо, теплі підлоги є додатковим джерелом тепла в житловому приміщенні і створення комфортної температури поверхні підлоги, яка складає близько 25 градусів Цельсія.

  Ринок теплих підлог наповнений різними торговими марками і типами теплих підлог (водяні, плівкові, кабельні, інфрачервоні). У даній статті будуть розглянуті кабельні теплі підлоги від виробника Pentair, торгової марки Raychem. Існує п'ять систем обігріву підлоги Raychem:


1. T2Red
Так званий «Розумний» (саморегулівний) кабель.

  Саморегулівна cистема на основі кабелю T2Red "відчуває" навколишню температуру. Реагуючи на зміну умов, кабель відповідним чином коригує власну теплову потужність. Приміром, в "традиційно холодних" зонах (біля зовнішніх стін, під вікнами або дверима) виділяється більше тепла, а в теплих зонах (біля радіаторів опалення, на освітлених сонцем ділянках, під килимами і меблями), відповідно, набагато менше.
  Такий кабель виключає можливість перегріву в принципі, що забезпечує необмежені можливості при розстановці меблів. Система може бути встановлена ​​на «чорний» підлогу (стяжка, гіпсокартон, дошки та ін.)

 

 


2. T2Reflecta
Енергозберігаюча система обігріву підлоги.

 

  Ця система об'єднує саморегулівних гріючий кабель з T2Red і панелі T2Reflecta, які представляє собою теплоізольовані полістирольні пластини з алюмінієвим покриттям і готовими пазами для укладання кабелю, що гріє. Таке поєднання дає додаткову економію електроенергії (20% і більше).

  Теплоізоляція зменшує втрати тепла, а тонкий шар алюмінію обеспечіваeт рівномірний розподіл теплової енергії. Система T2Reflecta може з успіхом використовуватися для обігріву підлог з дерев'яним покриттям або ламінатом. Її легко адаптувати до будь розмірами приміщення і можна встановлювати на більшість «чорних» підлог. У сухих і вологих зонах. Систему легко адаптувати до будь розмірами і формою приміщення. Особливо зручна для приміщень нестандартної форми завдяки можливості оброблення кабелю "на місці".


3. T2QuickNet
Тонкий гріючий мат


 Тонкий мат T2QuickNet ― це ідеальне рішення для реконструкції та ремонту, особливо для підлог з керамічної плитки. Надтонкий (3 мм) мат укладається безпосередньо в тонку стяжку або плитковий клей. Мат можна укладати на всі види «чорних» підлог *, якщо забезпечені достатній ступінь ізоляції та відповідність діючим будівельним нормам.

 Система T2QuickNet випускається в двох версіях: T2QuickNet-90 можна використовувати для м'якого підігріву а T2QuickNet-160 використовується там, де потрібна більш висока потужність обігріву і швидкий нагрів поверхні.


4. T2Blue
Гріючий кабель для теплої підлоги.

 

   Гнучкий гріючий кабель, що ідеально підходить для пристрою теплої підлоги в приміщеннях невеликої площі і складної конфігурації.
  Призначений для укладання під плитку або натуральний камінь. Гріючий кабель T2Blue можна укладати на будь-які типи "чорних" підлог. Як правило, кабель фіксується на підставі і потім заливається самовирівнюється розчином, на який укладають керамічну плитку або натуральний камінь. Гріючий кабель T2Blue поставляється в двох варіантах виконання: кабель з погонною потужністю 10 Вт / м, використовуваний для підлог у добре теплоізольованих приміщеннях, і кабель T2Blue з погонною потужністю 20 Вт / м, використовуваний для приміщень з необхідністю в більш інтенсивному обігріві.


5. CeraPro


CeraPro: Гріюча секція для пристрою теплої підлоги мінімальної висоти. Гріюча секція CeraPro ― ідеальне рішення для установки безпосередньо під підлогове покриття в клейовий шар. Діаметр кабелю складає всього 3 мм, що максимально підходить для пристрою теплої підлоги під час ремонту, коли є обмеження по зміні висоти підлоги. Кабель може бути встановлений на поверхні будь-якого
«Чорнового» підстави, включаючи цементну стяжку, гіпсову стяжку, теплоізоляційні пластини (Isolecta) і дощатий настил. Система CeraPro особливо підходить для поверхонь складної форми і призначена для використання у ванних кімнатах, на кухнях, в зимових садах.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...