Корзина
286 отзывов
Теплые полы под разные поверхности
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Теплые полы под разные поверхности

Теплые полы под разные поверхности

Ламінат і лінолеум не в силах похвалитися такими вражаючими характеристиками теплопровідності, як та ж плитка, але при дотриманні певних умов можуть використовуватися з кабельною системою обігріву. Потрібно переконатися в тому, що покриття прист

 

В якості фінішного покриття для чорнової підлоги, обладнаного кабельною системою обігріву, можуть використовуватися багато матеріалів.

 

Плиткові і кам'яні підлоги

 

   Кращим варіантом вважається обробка з натурального каменю або керамічної плитки всіх видів. Примітним властивістю цих матеріалів вважається висока теплопровідність. У поєднанні з кабельною системою обігріву така підлога буде досить швидко досягати комфортної для людини температури.

 

  Важливо: перед укладанням плитки необхідно правильно підібрати клей. Він повинен бути придатним для роботи з кабельним теплою підлогою.

 

Ламінат і лінолеум

 

Інфрачервоний плівковий тепла підлога​

 Ламінат і лінолеум не в силах похвалитися такими вражаючими характеристиками теплопровідності, як та ж плитка, але при дотриманні певних умов можуть використовуватися з кабельною системою обігріву.

   Потрібно переконатися в тому, що покриття пристосоване для установки в приміщеннях з підігрівом підлоги. Інформація про це, як правило, міститься на упаковці виробу.

 

 

 

 

   Крім того, ламінат, яким би вологостійким він не був, не рекомендується використовувати у ванній або санвузлі.

 

Дерев'яні підлоги

 Якщо поверх бетонної стяжки з кабельною системою підігріву передбачається укладання будь-якого дерев'яного покриття (паркет, дошка для підлоги, пробка), потрібно вивчити характеристики самого матеріалу. Зокрема, слід дізнатися максимальна межа температури, при якому можлива експлуатація матеріалу без втрати його властивостей. У більшості випадків це значення рідко перевищує 25-26 градусів.

  Щоб уникнути розсихання і псування деревини при монтажі теплої підлоги необхідно подбати про встановлення термостата з функцією обмеження температури підлоги. Крім того, не рекомендується встеляти матеріал, товщина якого перевищує 20 мм.

  Товщина бетонної стяжки при укладанні дерев'яних декоративних покриттів повинна складати близько 50-80 мм.

 

Килими та ковролін

 

  Також не слід укладати на підставу товсті килими, у тому числі і ті, у яких зворотна сторона виготовлена ​​з гуми. В іншому випадку толку від встановленої в підлозі кабельної системи буде мало.

  З тих же причин не рекомендується настилати поверх основи ковролін: його теплопровідність досить низька, і сама система обігріву стане свого роду «тепловий подушкою». Її ефективність буде зведена до мінімуму.

 

Подивитися ще статті:

Тепла підлога Devi
Тепла підлога ― це система обігріву приміщення за рахунок підігрівання підлоги за допомогою електричних матів, кабелів, труб з гарячою водою або спеціальних каналів для проходження гарячого повітря.

У Південній Кореї підписано угоду про ексклюзивні права.
У південнокорейському місті Обдимаючи (місто-супутник столиці Ю.Кореї Сеула) відбулося підписання договору про ексклюзивні права на поширення нагрівальної інфрачервоної плівки під брендом Heat Plus.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...