Корзина
368 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Переваги інфрачервоної плівки

Переваги інфрачервоної плівки

Тепла підлога повинен служити своєму господареві дуже довго, тому до його вибору потрібно підійти відповідально.    Забезпечити справжнє живе тепло в будинку можна тільки за допомогою термоплівки і техніки інфрачервоного випромінювання, з появою...

 

 

Тепла підлога повинен служити своєму господареві дуже довго, тому до його вибору потрібно підійти відповідально.

   Забезпечити справжнє живе тепло в будинку можна тільки за допомогою термоплівки і техніки інфрачервоного випромінювання, з появою нових моделей інфрачервоного теплої підлоги стала можлива ще й додаткова іонізація повітря. Завдяки монтажу такого теплої підлоги, в приміщенні встановиться нормальний мікроклімат.

Як обрати теплу підлогу?!

 

     Якщо слідувати чітко інструкції, то монтаж теплої інфрачервоної підлоги відбувається швидко і легко.

    Встановлення теплої підлоги дозволяє істотно заощадити на ремонті. Не потрібно монтувати стяжку для підлоги, а один комплект термопленки, розділений на окремі модулі, забезпечить тепло одночасно декількох приміщеннях. У разі механічного пошкодження теплої підлоги вся система продовжує працювати, замінити доведеться лише певний сегмент.

    Теплий інфрачервоний підлогу тонкий і витончений, його товщина складає не більше трьох міліметрів, а товщина термоплівки ― не більше трьох десятих міліметра.

 

 

 

    Найоригінальніші фантазії та ідеї можна втілити в реальність за допомогою термоплівки. Наприклад, обігріти дзеркало, стеля та підлога, місце для домашніх тварин ― все це можна виконати легко. Вертикальні, похилі, горизонтальні, спіральні поверхні будуть завжди теплими, а при переїзді термопленку можна демонтувати і захопити з собою в новий будинок.

    Витрати на енергію після установки теплої інфрачервоної підлоги складають на двадцять відсотків нижче, ніж інших видів електричних теплих підлог.

   Інфрачервоні підлоги не стають холоднішими з часом, гарантія на їх бездоганну роботу становить п'ятнадцять років, але реально ці підлоги прекрасно прослужать набагато довше.

    Даний підлога володіє ще однією важливою перевагою перед іншими видами теплих підлог. Інфрачервона тепла підлога підходить під будь-який тип фінішного покриття, будь то ламінат, ковролін, плитка, лінолеум або інші підлогові покриття.

    Теплий інфрачервоний підлогу ― найкращий вибір для створення затишної атмосфери, тому зверніть на нього увагу при виборі системи теплої підлоги для свого будинку.

Другие статьи