Корзина
267 отзывов
Теплі підлоги DEVI ― економічні, безпечні і екологічні.
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Теплі підлоги DEVI ― економічні, безпечні і екологічні.

Теплі підлоги DEVI ― економічні, безпечні і екологічні.

Тепла підлога - це система обігріву приміщення за рахунок підігріву підлоги за допомогою електричних матів, кабелів, труб з гарячою водою або спеціальних каналів для проходження гарячого повітря. В останні роки все більш популярними стають електричні

 

Тепла підлога ― це система обігріву приміщення за рахунок підігріву підлоги за допомогою електричних матів, кабелів, труб з гарячою водою або спеціальних каналів для проходження гарячого повітря.
В останні роки все більш популярними стають електричні теплі підлоги, в яких використовуються нагрівальні кабелі.
Тепла підлога DEVI ― це продукція датської фірми DEVI, що входить в концерн Danfoss, світового лідера з виробництва кабельних систем опалення.

 


Тепла підлога DEVI ― це найсучасніші системи і технології для створення комфорту і тепла в будь-якому приміщенні.
Тепла підлога можна використовувати там, де неможливо встановити радіаторне опалення у зв'язку з особливостями приміщення або інтер'єрними уподобаннями; систему не видно, вона повністю захована, ніяких труб і радіаторів.

Переваги інфрачервоної плівки


Тепла підлога DEVI може служити основним джерелом опалення в приміщенні, а може використовуватися і для додаткового комфортного обігріву.
Продукція DEVI різноманітна, тому для будь-якої конструкції підлоги ― бетонного, дерев'яного, дуже тонкого або стандартного ― з будь-яким видом підлогового покриття (ламінат, дерево, ковролін, плитка, лінолеум) можна підібрати підходящий варіант. Тепла підлога DEVI може використовуватися як в нових приміщеннях, так і в реконструйованих (прямо поверх старого покриття).

Яка тепла підлога потрібна саме вам


Теплі підлоги DEVI ― економічні, безпечні і екологічні.
Економічні, тому що:
― Вартість установки системи обігріву невисока;
― Джерело тепла в конструкції підлоги дозволяє використовувати менше електроенергії, але більш ефективно;
― Є можливість постійного контролю за температурою;
― Низькі витрати на обслуговування.
Безпечні, так як:
― Висока якість продукції;
― Надійна конструкція кабелю з зовнішньої ізоляцією;
― Системи теплих підлог DEVI пожежобезпечні, тому нагрівальні кабелі виготовлені з самозатухающих матеріалов4
― Проведені відповідно до міжнародних стандартів і гарантують повний захист користувачів.
Екологічні, тому що:
― Не створюють шкідливих для людини електро-магнітних полів;
― Не містять заборонені матеріали.

 

 


Основні види теплої підлоги Devi ― нагрівальний кабель Deviflex і нагрівальний мат Devimat.
Нагрівальні кабелі Deviflex універсальні, тому підходять для обігріву приміщень і для захисту від промерзання, обмерзань і снігу на відкритих територіях (сходи, дахи, доріжки).
Нагрівальні кабелі Deviflex
Нагрівальний мат Devimat ― це нагрівальний кабель, закріплений на самоклеющейся сітці. Мати дуже зручно укладати, тому їх виробляють в рулонах. Devimat настільки тонкий ― всього 3 мм ― що може бути встановлений навіть в шар плиткового клею. Це дає можливість залишити підлогу на колишньому рівні, не піднімати його.
Нагрівальний мат Devimat
Управління теплою підлогою DEVI неможливо без терморегуляторів ― спеціальних приладів, за допомогою яких здійснюється контроль як за внутрішніми, так і зовнішніми системами опалення. Терморегулятори Devi ― це високоінтелектуальні системи управління, які не мають аналогів.


Терморегулятори Devi


Системи опалення DEVI можуть бути об'єднані в єдину мережу для зручності управління, а також підключені до системи "Розумний будинок". Компанія DEVI надає споживачам повну гарантію протягом 10 років. Термін служби теплої підлоги Devi не менше 50 років.

Предыдущие статьи
  • Тепла підлога Рейхем Raychem
    За даними фізіологів, відчуття комфорту у людини виникає тоді, коли в житловому приміщенні стабільна не тільки температура повітря, але і температура поверхонь підлоги, стін і стелі, а також відносна вологість і швидкість руху повітря.   Як...
  • Тепла підлога в гаражі
    Огляд Будь-яка робота починається з оцінки об'єкта. На місце виїхав наш фахівець і оглянув гараж: визначив якість утеплення гаража розрахував рівень тепловтрат справив огляд щитового обладнання (для обліку кількості виділеної потужності для теплої...
  • Як вибрати теплу підлогу?!
    ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ 1. Подумайте, яку площу ви хочете обігріти. Корисна площа = площа приміщення - площа меблів    2. Подумайте, яке підлогове покриття буде в приміщенні з теплою підлогою    а) це може бути плитка / керамограніт, тоді вам...
social-icon
Loading...