Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках...

Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках...

Однозначно так! Комфорт і затишок гарантований.  Це один з ефективних способів комфортного обігріву або ж основного обігріву приміщення. Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках: - Коли необхідно домогтися приємної температури...

 


 Це один з ефективних способів комфортного обігріву або ж основного обігріву приміщення. Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках:
― Коли необхідно домогтися приємної температури підлог, наприклад, у ванній або санвузлах. Тепла підлога під ламінат в цьому випадку ― оптимальне рішення, що робить знаходження в цих кімнатах не тільки приємним, але і цілком безпечним для здоров'я (ризик застудитися, наприклад, зникає практично повністю);

Монтаж теплої підлоги


― У разі необхідності отримати ефективний обігрів приміщень. У цій ситуації тепла підлога під ламінатом служить відмінним рішенням для заміських котеджів і міських квартир престиж-класу;
― Коли по дизайнерської необхідності слід уникати використання радіаторів опалення: тепла підлога під ламінат або інше полове покриття повністю непомітний і відмінно вписується в будь-який інтер'єр;
― У ряді спеціальних випадків, коли необхідно отримати обігрів, наприклад, в дитячих або медичних установах.

 

Проблема вибору системи підлогового обігріву
   

По суті, надається вибір в укладанні з трьох основних типів систем: теплих підлог на основі циркуляції середовища, електрорезістівних і сучасних інфрачервоних. Розглянемо кожен варіант докладніше.

1. Тепла підлога на основі трубопроводу малого перетину, приховано монтируемого під підлогою і підключається до системи центрального опалення ― це найбільш старий і відомий варіант, який використовувався ще до нашої ери при опаленні деяких палаців. На жаль, дана система має масу недоліків, зокрема, дуже велику вартість монтажу та обслуговування. Ремонт подібного теплої підлоги може бути дуже і дуже дорогим, а установка вимагає прийняття рішення ще на стадії створення інженерного проекту будівлі, якого узгодження маси документів при капітальному ремонті.

 

 

 

2. Більш сучасний електрорезістівний тепла підлога володіє великою зручністю монтажу, але відрізняється досить високим рівнем електромагнітного випромінювання, що робить його далеко не самим бажаним варіантом в житлових приміщеннях.

3. Сучасний плівковий інфрачервоний карбонова підлога позбавлений всіх описаних недоліків традиційних систем і відрізняється високою ефективністю та економічністю. Він екологічний, повністю безпечний для організму людини (наприклад, його можна укладати в дитячих спальнях), а також абсолютно безпечний для ламінату, так як повністю відповідає вимогам виробників до рівня нагріву. Практично всі види ламінату відмінно поєднуються з даними варіантом теплої підлоги. Багато виробників навіть спеціально маркують свій ламінат на предмет можливості установки з системою обігріву плівкового теплої підлоги.

 

Монтаж теплої підлоги під ламінат проводиться дуже швидко: він являє собою рулонний матеріал, який легко ріжеться і стелиться прямо під основне покриття підлоги. Укладання ламінату без теплої підлоги і укладання ламінату з плівковим теплою підлогою відрізняються буквально на 10-15% за часом. Крім усього іншого, на відміну від інших систем, тепла підлога не зменшує обсяг кімнати: адже він дуже тонкий. Підлоги попереднього покоління цілком могли «відняти» у вас до 10-12 сантиметрів від висоти приміщення.

 

І, нарешті, саме плівкова тепла підлога під ламінат ― найбільш економічне рішення як в укладання і підключенні, так і в експлуатації. Як бачите, якщо вам важливий комфортний обігрів або ж організація економічного обігріву приміщень, то тепла підлога під ламінат ― це найбільш оптимальний варіант, що дозволяє отримати масу переваг і витратити мінімум коштів.

Другие статьи