Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога Excel (Ю. Корея) являє собою стрижневу теплу підлогу, виконану у вигляді термомата

Тепла підлога Excel (Ю. Корея) являє собою стрижневу теплу підлогу, виконану у вигляді термомата

Тепла підлога Excel Тепла підлога Excel (Ю. Корея) являє собою стрижневий тепла підлога, виконаний у вигляді термомата, виготовленого з гнучких і тонких карбонових нагрівальних інфрачервоних елементов.Карбоновий тепла підлога Excel призначений...

 

Тепла підлога Excel

Тепла підлога Excel (Ю. Корея) являє собою стрижневий тепла підлога, виконаний у вигляді термомата, виготовленого з гнучких і тонких карбонових нагрівальних інфрачервоних елементов.Карбоновий тепла підлога Excel призначений для інфрачервоного підігріву підлоги в приміщеннях.

 

Переваги теплої підлоги Excel
Наявність ефекту саморегулювання дозволяє істотно знижувати споживану потужність при зростанні стрижневий температури, що дозволяє системі Excel не перегріватися при «закритті» простору меблями.
Паралельне з'єднання нагрівальних елементів робить його дуже надійним рішенням для домашнього використання.


Універсальність застосування. Будь-який тип підлогового покриття з монтажем, як в стяжку, так і в плитковий клей, не викличе складнощів з установкою теплої підлоги.

Тепла підлога під ламінат укладається в наступних випадках...


Вигідна вартість системи при аналогічних характеристиках інших, більш дорогих, систем теплої підлоги.
Карбоновий тепла підлога Excel відноситься до одних з найбільш вигідних з економічної точки зору системам обігріву поверхні підлоги, так як енергоспоживання при її експлуатації складає всього-навсього 95 Вт / м2 при температурі 60 ° С.

 

 


Необхідно відзначити, що, незважаючи на невисоку вартість, тепла підлога Excel абсолютно нічим не поступається за якістю аналогічним системам обігріву за вищою ціною. Крім того, до його основних достоїнств необхідно віднести можливість саморегулювання, а також позитивний вплив інфрачервоного випромінювання на здоров'я людини. При цьому установку теплої підлоги Excel рекомендується проводити під плитку або кермограніт.

Технічні характеристики:
ширина: 83см
тип нагрівального елемента: карбон (вуглець)
живлення від мережі 220-240В, 50 Hz;
температура на поверхні мату ― до + 60 ° C;
пікова (максимальна) потужність ― 116Вт / метр погонний
мінімальна довжина кабелю: 10см

Другие статьи