Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги Монтаж теплої підлоги повинен виробляти кваліфікований фахівець. Терморегулятор на стіні повинен знаходитися в доступному місці, краще поруч з вимикачем. Теплий електричний підлогу можна укладати на всю площу кімнати, йому...

 

Монтаж теплої підлоги

 

Монтаж теплої підлоги повинен виробляти кваліфікований фахівець. Терморегулятор на стіні повинен знаходитися в доступному місці, краще поруч з вимикачем.

Теплий електричний підлогу можна укладати на всю площу кімнати, йому не страшні «запирання» і подальший перегрів завдяки саморегуляції.

Теплі підлоги DEVI ― економічні, безпечні і екологічні.

Як правило, монтаж теплої підлоги, відбувається на "чисту" площа приміщення, не зайняту сантехнікою або меблями, для економії електроенергії.

Пол для монтажу повинен бути чистим і рівним. Тепловідбивний матеріал обов'язково потрібно використовувати, щоб не обігрівати стелю сусідів або грунт. Без теплоізоляції вирушає вниз до 30% тепла. Застосування теплоізоляційних матеріалів дозволить зменшити цей показник до 15%. Тепловідбивний матеріал до первинного підлозі і між собою кріплять клеєм, скотчем або будівельним степлером. При використанні пробкової підкладки між нею і кабелем прокладається фольга, але для пожежобезпечних, стійких до високих температур матеріалів фольга не потрібна.

 

 

 

Тепла підлога монтується на монтажні напрямні, або якщо це теплий мат, то він просто укладається на місці монтажу.

Щоб уникнути пошкодження ізоляції кабелю не рекомендується проводити будь-які роботи після укладання кабелю або матів, крім виготовлення бетонної стяжки.

Коли кабель або мати покладені, термодатчик встановлений, закріплено і підведено електроживлення, всю конструкцію заливають цементним стягуванням, поверх матів можна використовувати мастику, плитковий клей.

 

Товщина стяжки при укладанні на бетонні підстави складає 3-5 см

 

Нагрівальний кабель можна включати тільки після остаточного затвердіння стяжки (через 30 днів ― для бетону, через сім ― для мастики.)


Водяна тепла підлога представляє "листковий пиріг", що складається з різних матеріалів. Монтаж починають з підготовки основи. Поверхню вирівнюють, нерівності не повинні бути більше ± 5 мм. При необхідності застосовують стяжку і гідроізоляцію (поліетиленову плівку).

Потім по стінах кладуть демпферну стрічку (ширина не менше 5мм), щоб компенсувати теплове розширення моноліту. Після цього укладають шар теплоізоляції ― спінені матеріали (поліетилен, полістирол) або фольговані із захисною плівкою на алюмінії.

Розкладку труб здійснюють в потрібній конфігурації та з певним кроком. При укладанні методом "одиночний змійовик" температура по поверхні підлоги буде розподілятися нерівномірно. При спіральної укладанні чергують труби з гарячими і холодними ділянками, цим забезпечується рівномірний розподіл температури.

 

Укладання труби виробляють по розмітці на теплоізоляторі. Крок укладання не повинен бути більше 30 см. Після розкладки петель, перед затокою стяжки, виробляють обпресування системи.


При укладанні теплої плівкової підлоги на поверхні для укладання кладуть спочатку тепловідбивний матеріал, потім листи термопленки (без повітряного зазору). Встановлюють терморегулятор. Укладають монтажні дроти і визначають місця для зняття ізоляції. З'єднують термопленку з проводом. Ізолюють місця підключення. Підключають до терморегулятора з'єднувальні дроти. Встановлюють і підключають до терморегулятора датчик підлоги. Терморегулятор підключають до електричної мережі. Проводять тестування системи обігріву. Поверх теплої підлоги укладають захисну поліетиленову плівку, на неї ― фінішне покриття.

Другие статьи