Корзина
286 отзывов
Кабельні теплі підлоги - це сучасний варіант системи опалення
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Кабельні теплі підлоги - це сучасний варіант системи опалення

Кабельні теплі підлоги - це сучасний варіант системи опалення

Кабельні теплі підлоги - це сучасний варіант системи опалення, який найкращим чином позначається на здоров'ї людини. Перша згадка про даному способі обігріву було ще в п'ятому столітті до нашої ери, коли римляни займалися будівництвом лазень. Тим не

 

Кабельні теплі підлоги ― це сучасний варіант системи опалення, який найкращим чином позначається на здоров'ї людини. Перша згадка про даному способі обігріву було ще в п'ятому столітті до нашої ери, коли римляни займалися будівництвом лазень. Тим не менш, часи змінюються і в даний час кабельне опалення актуально не тільки для внутрішніх приміщень.

 

Конструкція теплих підлог обходиться своїм власникам вельми недорого, при цьому вона не займає багато місця. Мабуть, це одна з основних причин, яка пояснює настільки широку популярність кабельного опалення.

Тепла підлога Теплолюкс

Сьогодні кабельні теплі підлоги можна зустріти не тільки в елітних будинках, але і в самих звичайних квартирах. При цьому зовсім необов'язково встановлювати такого роду систему опалення по всьому приміщенню. Досить обійтися лише кількома кімнатами! Так, найбільшим попитом користуються ванни, кухні і дитячі.

 

Найголовнішим у даній системі є нагрівальний кабель (далі НК). За своєю конструкцією він схожий з радіочастотними кабелями, які необхідні для передачі сигналів телебачення. Тим не менш, у НК призначення зовсім інше ― за допомогою цих проводков відбувається безпосереднє перетворення електричного струму в тепло.

 

Як укладають кабельні теплі підлоги


Перед тим як укласти кабельні теплі підлоги, необхідно переконатися в тому, що ваше приміщення добре підготовлено до майбутніх робіт. Адже для досягнення найкращих результатів підлога повинна мати чорнову обробку з очищеною і вирівняною поверхнею.

 

 

Для початку майстри займаються укладанням теплоізоляції прямо на чорнову підлогу. Потім обов'язково кріпиться монтажна стрічка, яка необхідна для подальшої установки нагрівальної секції. Далі, так звані, «холодні кінці» виводять назовні для з'єднання з термостатом, поблизу якого додатково встановлюють гофровану трубку для кріплення датчика температури. У тому випадку, якщо через деякий час ви затіє ремонт або якимось іншим чином пошкодите систему, не завадить мати при собі ескіз укладання муфт і термодатчика, який складається у процесі установки кабельних підлог.

 

Наступною справою необхідно перевірити всю секцію на цілісність за допомогою звичайного тестера. Після цього виконується заливка цементним стягуванням, товщина якої повинна бути не менше 3 см. При цьому не варто забувати, що за вимогами СНиП для повного затвердіння стяжки повинно пройти як мінімум 28 діб. І тільки після цього ваші кабельні теплі підлоги зможуть повноцінно функціонувати.

Що являє собою кабель для теплих підлог
Раніше ми вже говорили про те, що головним елементом теплих підлог є НК, який необхідний для перетворення електричного струму в тепло. Зазвичай даний процес відбувається майже у всіх проводах, однак частина одержуваної електроенергії вкрай мала ― не більше 3%. Що ж стосується нагрівальних проводів, то тут все навпаки ― вся отримувана потужність повинна бути повністю перетворена в тепло.

 

Кабельні теплі підлоги, а точніше їх нагрівальні елементи, володіють різною питомою тепловиділенням (від 17 до 21 Вт / м). При цьому підвищення цього показника зовсім не свідчить про якісь відмітних особливостях кабелю, адже коли дроти укладають у підлогу, поблизу поверхні можуть запросто утворитися повітряні порожнини. А це може призвести до того, що кабель буде перегріватися і в підсумку вся система вийде з ладу.

 

Лінійна потужність ― ще один показник, який варто взяти до уваги. Як правило, величина допустимої відстані між найближчими нитками складає або 5-6 см, або 10-12 см. І якщо величина лінійної потужності буде нижче, ніж дані параметри, то виникне проблема не тільки з перевитратою кабелю, а й з неможливим зближенням сусідніх ниток .

Предыдущие статьи
  • Тепла підлога Рейхем Raychem
    За даними фізіологів, відчуття комфорту у людини виникає тоді, коли в житловому приміщенні стабільна не тільки температура повітря, але і температура поверхонь підлоги, стін і стелі, а також відносна вологість і швидкість руху повітря.   Як...
  • Тепла підлога в гаражі
    Огляд Будь-яка робота починається з оцінки об'єкта. На місце виїхав наш фахівець і оглянув гараж: визначив якість утеплення гаража розрахував рівень тепловтрат справив огляд щитового обладнання (для обліку кількості виділеної потужності для теплої...
  • Як вибрати теплу підлогу?!
    ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ 1. Подумайте, яку площу ви хочете обігріти. Корисна площа = площа приміщення - площа меблів    2. Подумайте, яке підлогове покриття буде в приміщенні з теплою підлогою    а) це може бути плитка / керамограніт, тоді вам...
social-icon
Loading...