Корзина
286 отзывов
Нагрівальні мати і їх переваги перед кабельними полками
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Нагрівальні мати і їх переваги перед кабельними полками

Нагрівальні мати і їх переваги перед кабельними полками

Нагрівальні мати і їх переваги перед кабельними полками Нагрівальні мати - це сучасний спосіб створення теплих підлог. Вони представіми тонкими нагрівальними кабелями, які закріплюються з певним кроком на сітці з склонитки. До основних переваг нагрів

 

Нагрівальні мати і їх переваги перед кабельними полками


Нагрівальні мати ― це сучасний спосіб створення теплих підлог. Вони представіми тонкими нагрівальними кабелями, які закріплюються з певним кроком на сітці з склонитки. До основних переваг нагрівальних матів, насамперед, відносять просту установку, яка не потребує створення цементно-піщаної стяжки, розрахунку потужності і кроку укладання. При цьому мала товщина матів сприяє укладанню даних кабелів навіть на старих підлогових покриттях.

Нагрівальні кабелі теплої підлоги Lavita


Такий спосіб укладання розрахований на певну площу (до 12 м2) і має фіксований показник питомої потужності (від 120 і до 160 Вт / м). Не варто забувати і про те, що нагрівальні мати встановлюються під фінішне підлогове покриття відразу після нанесення шару плиткового клею.
Для того щоб провести монтаж теплих підлог не потрібно бути професійним будівельником, так як встановити нагрівальні мати можна і самостійно, розстеливши рулон на обрану площу. Тим не менш, без сторонньої допомоги вам все одно не обійтися, адже підключити тепла підлога до мережі зможе тільки досвідчений електрик.
нагрівальні мати

 

 


Що являють собою нагрівальні мати


Як вже було сказано, електричний нагрівальний мат ― це тонкий кабель товщиною в 4 мм, який з фіксованим кроком закріплюється на спеціальній основі. Нагрівальні мати оснащуються так званими «холодними кінцями», за рахунок яких здійснюється безпосереднє підключення до терморегулятора (за допомогою герметичних муфт). Саме від якості такого механізму залежить термін передбачуваної експлуатації нагрівального мату.


Як правило, фахівці рекомендують встановлювати двожильні нагрівальні мати, які відрізняються наднизьким рівнем електромагнітного випромінювання (в 300 разів нижче офіційно дозволеного показника). До того ж саме цей вид нагрівальних кабелів відповідає вимогам екологічності, згідно з якими люди можуть перебувати в приміщенні більш 8:00.


Нагрівальні мати найкраще поєднувати з тими підлоговими покриттями, які володіють високим коефіцієнтом теплопровідності (натуральний камінь, лінолеум, плитка і т.д.). У процесі експлуатації настійно не рекомендується встановлювати на поверхню, що обігрівається предмети, які будуть щільно стикатися з підігріваною підлогою. Допускається лише ті меблі, які має ніжки висотою не менше 5 см.

Предыдущие статьи
  • Тепла підлога Рейхем Raychem
    За даними фізіологів, відчуття комфорту у людини виникає тоді, коли в житловому приміщенні стабільна не тільки температура повітря, але і температура поверхонь підлоги, стін і стелі, а також відносна вологість і швидкість руху повітря.   Як...
  • Тепла підлога в гаражі
    Огляд Будь-яка робота починається з оцінки об'єкта. На місце виїхав наш фахівець і оглянув гараж: визначив якість утеплення гаража розрахував рівень тепловтрат справив огляд щитового обладнання (для обліку кількості виділеної потужності для теплої...
  • Як вибрати теплу підлогу?!
    ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ 1. Подумайте, яку площу ви хочете обігріти. Корисна площа = площа приміщення - площа меблів    2. Подумайте, яке підлогове покриття буде в приміщенні з теплою підлогою    а) це може бути плитка / керамограніт, тоді вам...
social-icon
Loading...