Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Плівкова тепла підлога ― інноваційне рішення для сучасного будинку

Плівкова тепла підлога ― інноваційне рішення для сучасного будинку

Плівкова тепла підлога - інноваційне рішення для сучасного будинку Плівкова тепла підлога - це сучасний вид електричних поверхонь, який отримав свою назву завдяки спеціальній плівці, використовуваної в якості нагрівального елементу. Даний вид...

 

 

Плівкова тепла підлога ― інноваційне рішення для сучасного будинку


Плівкова тепла підлога ― це сучасний вид електричних поверхонь, який отримав свою назву завдяки спеціальній плівці, використовуваної в якості нагрівального елементу. Даний вид підлог з'явився в Росії порівняно недавно ― близько трьох років тому. Однак він уже встиг завоювати широку популярність серед великого числа споживачів.

Інфрачервоні теплі підлоги (друга назва плівкових підлог) представляють собою гнучку полімерну плівку товщиною близько 4 мм, яка складається з струмопровідних заізольовані смужок. Як і інші види теплих підлог, плівкові призначені для обігріву самого статі. При цьому прогріватися може як все приміщення, так і його конкретна кімната і навіть дільниця (наприклад, дитяча, кухня, робоче місце і т.д.).

Нагрівальні мати і їх переваги перед кабельними полками

 

Установка електричних теплих підлог настільки проста, що спеціальні навички та інструменти можуть навіть не знадобитися. Якщо ви повністю впевнені в своїх силах, то сміливо приступайте до вивчення інструкції. Однак не забудьте приділити особливу увагу токопроводящим смугах і їх ізольованості. Що ж стосується безпосередньо підключення теплої підлоги, то даний процес необхідно довірити кваліфікованого електрика, так як цього вимагають чинні нормативи!

 

Переваги плівкових теплих підлог


Інфрачервоні теплі підлоги відрізняються своєю економічністю. При цьому вигода стає помітною прямо з моменту покупки. У першу чергу це пояснюється низькою вартістю вихідних матеріалів, а також гарантією тривалого терміну служби. Після придбання ви можете помітно заощадити на монтажі завдяки самостійній установці (за винятком послуг електрика). Що ж стосується процесу експлуатації, то тут вигода помітна відразу в декількох місцях. Так, плівковий тепла підлога не потребує наступному технічному обслуговуванні та ремонті, а також він споживає мало електроенергії.

Не варто турбуватися за те, що ви залишитеся без тепла в зимовий період часу в разі пошкодження інфрачервоного статі. Адже ці теплі підлоги складаються з безлічі струмопровідних елементів. І навіть якщо допустити ймовірність того, що якась частина перегорить, то це ніяк не відіб'ється на функціонуванні всієї поверхні. Пояснюється це тим, що функції перегорілої нагрівальної пластинки рівномірно розподіляються серед справних елементів, ніяк не впливаючи на загальну температуру.

 

 

У процесі експлуатації варто врахувати, що плівковий тепла підлога не повинен бути примушений меблями. Справа зовсім не в тому, що термічна плівка може розчавити, а в тому, що вона може локально перегрітися і, відповідно, пошкодити інші елементи. Цей же момент слід враховувати і при розміщенні килимів, підстилок та інших предметів, здатних створити помітну теплоізоляцію.

 

Види плівкових теплих підлог


Інфрачервоні теплі підлоги поділяють на 2 типи: вуглецеві (нерідко їх плутають з графітовими) і біметалеві.

Вуглецевий плівковий тепла підлога. Даний вид плівки необхідний для перетворення енергії електромагнітного поля в теплоту. Як нагрівальний елемент тут виступають карбонові (вуглецеві) смуги, з'єднані мідними шинами і захищені з обох сторін полімером.
Використовувати дану плівку можна не тільки в якості основного або резервного опалення приміщень, а й для обігріву відкритих ділянок. До того ж не варто обмежуватися виключно теплими підлогами, адже вуглецева плівка може бути розміщена на стінах і навіть стелі.


Завдяки даному типу плівки інфрачервоні теплі підлоги укладаються легко, а головне ― швидко! При цьому ви завжди можете зібрати їх і розташувати в будь-якому іншому місці (якщо це, звичайно, необхідно).

Біметалічний вид плівкових теплих підлог. Судячи з назви, стає зрозумілим, що далі мова піде про плівці, що складається з двох металів. Так воно і є, адже біметалічна плівка ― це поліуретан, всередині якого з'єднані наступні шари: нижній, що складається зі сплаву алюмінію, і верхній, який є нічим іншим як сплавом з міді та добавок.
За своєю формою біметалічна плівка представима суцільним рулоном, який розділений на квадратні секції (0,58 х 0,54). Вона призначена для укладання під такі підлогові покриття, як ламінат, лінолеум і ковролін (для плитки дана плівка не придатна). У зв'язку з особливостями даних покриттів максимальна температура обігріву не повинна перевищувати позначку в + 27 ° C. В іншому випадку підлогове покриття почне деформуватися (наприклад, паркет буде розсихатися).

 

Інфрачервоні теплі підлоги вважаються одним з найбільш економічних способів обігріву. Про його нешкідливих властивостях для здоров'я людини відомо, мабуть, кожному. До того ж укладання такої підлоги дозволяє не просто помітно знизити витрати на електроенергію, але і повністю відмовитися від стандартних систем опалення.

Другие статьи