Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Електричні теплі підлоги славляться не тільки своєю якістю, але й простотою установки.

Електричні теплі підлоги славляться не тільки своєю якістю, але й простотою установки.

Електричні теплі підлоги славляться не тільки своєю якістю, але й простотою установки. Безумовно, для самостійного монтажу системи необхідно володіти хоча б невеликими навичками в будівельній справі. Крім цього, існує ряд нюансів, які впливають на...

 

Електричні теплі підлоги славляться не тільки своєю якістю, але й простотою установки. Безумовно, для самостійного монтажу системи необхідно володіти хоча б невеликими навичками в будівельній справі. Крім цього, існує ряд нюансів, які впливають на весь процес монтажних робіт і на подальше якість роботи системи. Один з основних акцентів варто зробити на початковому етапі, який являє собою проведення замірів. Багато хто віддає перевагу довірити цю роботу професіоналам, і як показує практика, не помиляються. Наша компанія пропонує зробити безкоштовний вимір і безкоштовну доставку обраного комплекту по Казані для всіх покупців.


Проведення відповідних замірів має супроводжуватися створенням схематичного креслення укладання кабелю або нагрівальних матів в приміщенні. В майбутньому ця схема може придатися, якщо потрібно буде провести ремонтні роботи. Заміри потрібно виробляти, вимірюючи тільки «робоче» простір помещенія.Обогрев підлоги під ліжком наприклад, не принесе вам ніякої користі, зате збільшить вартість і енергоспоживання системи. Іншими словами, теплі підлоги не варто розташовувати в місцях, де буде стояти холодильник, кухонний гарнітур, тумбочка, або монтуватися сантехніка. Якщо ж кабелю необхідно завести під меблі, то пам'ятайте, що вона повинна бути на ніжках вище 10см, інакше створюються несприятливі умови для роботи нагрівального кабелю.

 

 


При проведенні вимірів необхідно враховувати наступні важливі фактори:
враховуйте місцерозташування труб, технологічні виходи систем електропостачання та водопостачання;
заздалегідь визначитеся з розташуванням меблів та побутових приладів. Якщо тепла підлога укладається у ванній кімнаті або туалеті, від загальної площі віднімайте площу, яку займає сантехніка;
при замірах відступайте від стін і меблів 10 см, а від радіаторів опалення 20 см.


Правильно проведений завмер дозволить істотно скоротити ваші витрати при покупці і зробити якісний монтаж електричної теплої підлоги. Крім того, ви не будете платити зайві гроші за обігрів «неробочий» площі. Рекомендуємо в цьому питанні довіриться справжнім професіоналам нашої компанії, які швидко і безкоштовно зроблять всі необхідні виміри, враховуючи всі важливі особливості вашого приміщення.

Другие статьи