Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога в будинку: розкіш чи необхідність

Тепла підлога в будинку: розкіш чи необхідність

Тепла підлога в будинку: розкіш чи необхідність Основне завдання всіх електричних опалювальних пристроїв - генерувати теплову енергію з мінімальними витратами природних ресурсів. Чи потрібен тепла підлога в будинку? Це нововведення - данина моді...

 

Тепла підлога в будинку: розкіш чи необхідність


Основне завдання всіх електричних опалювальних пристроїв ― генерувати теплову енергію з мінімальними витратами природних ресурсів. Чи потрібен тепла підлога в будинку? Це нововведення ― данина моді чи дієвий метод обігріву? Знайти відповіді допоможе ретельне вивчення переваг і недоліків системи підлогового обігріву.


Плюси теплої підлоги в будинку


• не вносить спотворень в стильове рішення приміщень. Система обігріву ненав'язливо огортає м'яким теплом, прихована в конструкціях підлогового покриття, не має габаритних блоків управління, які виступають нагрівальних елементів або акумулюють компонентів.
• безшумна робота. Генерація тепла проходить тихо, не викликає дискомфорт в мешканців будинку.
• оптимально розподіляє температуру по всій робочій поверхні і по висоті приміщення, забезпечує тепловий комфорт.
• мінімізує витрату енергоресурсів. У просторі з тепловим підлогою комфортна температура як мінімум на 2 ° С нижче, ніж в кімнатах з радіаторними системами опалення. Це дозволяє заощадити більше 5% теплової енергії. Нагрівальні елементи повністю віддають тепло поверхні підлоги, прогрівають тільки потрібні ділянки до вказаної температури, не працюють даремно.

 

 

 


• не впливає негативно на фізіологію людини. Тепла підлога для будинку прогрівається до оптимальної температури, не може стати причиною опіків. Нагрівальний кабель не контактує з повітрям, його струмопровідні компоненти надійно ізольовані. Процес обігріву проходить плавно, немає бурхливої ​​циркуляції повітряних потоків, осіла пил не піднімається. Створюється гіпоалергенна атмосфера в будинку.
• пом'якшує процес охолодження поверхонь. Різких температурних коливань в приміщеннях з теплою підлогою не буде, адже бетонна стяжка, в яку монтуються нагрівальні мати, володіє високою тепловою інерцією, а керамічна або кам'яна плитка тривалий час зберігає теплову енергію, акумулюючи тепло навіть після відключення живлення системи обігріву.

Вибір системи теплої підлоги NanoThermal


Недоліки теплої підлоги в будинку


• вимагає точного і якісного виконання монтажу. Неточності в установці електронної схеми неприпустимі, а виправлення дефектів спричинить великі витрати. Наприклад, неправильне розташування нагрівального кабелю може викликати перегрів певної ділянки, пошкодження ізоляції проводу, що в будинку з дерев'яними покриттями загрожує пожежею.
• іноді викликає труднощі при плануванні інтер'єру. Тепловипромінюючі зони повинні звільнятися від меблів, побутової техніки, килимових покриттів, інакше тепловіддача знизиться в рази.
• низька величина теплової потужності при формуванні невеликих ділянок обігріву. Тепла підлога для будинку не зможе якісно обігріти приміщення, якщо воно захаращене предметами інтер'єру, а під приховані системи опалення відведено мізерне вільне місце. Тепла підлога тільки трохи зігріє ступні людини, але істотно не вплине на загальний температурний фон в просторі.
• тепла підлога для будинку, вмонтований у бетонну стяжку, створює сильне навантаження на перекриття. При установці системи в будинках зі старими несучими балками, в багатоповерхових спорудах варто підбирати конфігурацію теплої підлоги з щадним впливом на підставу (зменшити вагу за рахунок використання легких матеріалів ізоляції, вдіяти не товсту стяжку і т.д.).

Вивчивши перераховані аспекти, можна з упевненістю сказати, що тепла підлога для будинку дозволить отримати максимум комфорту за невеликі гроші. Фінансові витрати і вкладену працю окупляться вже в перші місяці експлуатації теплої підлоги.

Другие статьи