381 отзыв
emoji-quarantineМагазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога в будинку: шкода і користь для здоров'я

Тепла підлога в будинку: шкода і користь для здоров'я

 

Тепла підлога в будинку: шкода і користь для здоров'я

 

Сучасне обладнання обігріву дозволяє людям відчувати комфорт і затишок, незважаючи на холоди і холоднечу за вікном. Тільки не варто приймати необачних рішень і встановлювати обігрівачі, що не зваживши їх особливості і вплив на людський організм. Одним з найбезпечніших в плані впливу на фізіологію людини є тепла підлога в будинку (з умовою правильної установки обладнання).
Користь системи підлогового обігріву

1. Якісний обігрів ступень людини, найбільш сприйнятливих частин тіла, які постійно контактують з покриттям підлоги. Доведено, що зниження температури на пару градусів не викличе дискомфорт в людини, якщо його ноги постійно контактують з теплом. Це пов'язано з особливістю нашого організму випромінювати тепло в напрямку охолоджених поверхонь. Тепловий баланс в тілі досягається при меншій температурі повітря, оскільки тепла підлога мінімізує випромінювання тепла від людини.

2. Можливість регулювати термальні показники. При використанні в будинку теплої підлоги максимальний прогрів поверхні покриття обмежується 29 ° С. Це оптимальний показник, підвищення якого принесе шкоду здоров'ю. Температура в зоні постійного перебування людей повинна бути не вище 26 ° С. Уздовж стін з великими вікнами підлогу можна прогріти до 32 ° С, компенсуючи цим тепловтрати в разі неякісної обробки віконних отворів. Встановлювати температурні параметри необхідно з урахуванням призначення кімнати (у ванній, де перебування людини займає нетривалий час можна встановити максимальну температуру прогріву).
 
 
 
 

3. Нагрівальні елементи приховані під надійним шаром ізоляції. Відсутність розпечених частин виключає спалювання кисню, його вміст у повітрі залишається незмінним. Мікроклімат простору залишається сприятливим для людей, повітря не пересушується і не наповнюється частинками пилу.

4. Підтримується гіпоалергенна атмосфера в приміщенні. Тепла підлога в будинку прогріває повітря за принципом конвекції і інфрачервоного випромінювання. Деякі моделі обладнання використовують комбінований принцип поширення теплової енергії. Природна конвекція теплих потоків не викликає бурхливої ​​циркуляції повітряних мас, не піднімає пил в повітря, яка подразнює слизову дихальних шляхів людини, виключає можливість поширення спор грибків. Рівномірний і якісний прогрів покриття дозволяє уникнути розвитку цвілі в кутах кімнати, віддалених від основних джерел тепла.

5. Інфрачервона тепла підлога в будинку генерує хвилі, проникаючі в тіло людини. Вченими доведено позитивний вплив подібного випромінювання на кровоносну систему організму, адже не даремно системи на основі ІК хвиль застосовують в медичних цілях.

Чи може тепла підлога в будинку, що генерує тепло, зігріваючий ноги обивателям житла, нашкодити здоров'ю? Тільки людський фактор може вплинути на якість роботи подібної системи. Нагрівальні компоненти теплої підлоги виробляються з екологічно чистих матеріалів, не містять токсичних речовин. Шкода здоров'ю можуть заподіяти випаровування від неправильно підібраного, неякісного підлогового покриття. Деякі матеріали не призначені для використання при високих температурах (виділяють шкідливі речовини, втрачають цілісність, деформуються), інші обмежують надходження тепла до людини через високі властивостей теплоізоляції.

Неправильна установка нагрівальних кабелів теплої підлоги на дерев'яну основу може стати причиною загоряння, виділення їдкого диму. А при монтуванні на бетонну основу надмірно товста стяжка на поверхні нагрівальних матів спровокує брак тепла підлогового покриття, переохолодження людини, що призведе до простудних захворювань.

Якщо використовувати для обробки теплої підлоги в будинку камінь або кераміку, для здоров'я людини буде тільки користь. Інші покриття застосовувати теж можна, якщо на їх маркуванні є відповідна відмітка.
Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner