Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Які теплі підлоги підійдуть для різнотипних приміщень

Які теплі підлоги підійдуть для різнотипних приміщень

Які теплі підлоги підійдуть для різнотипних приміщень

Які теплі підлоги підійдуть для різнотипних приміщень Тепла підлога з'явився порівняно недавно і встиг завоювати безліч прихильників простого і ефективного методу обігріву. Він дарувати м'яке тепло, струмуюче по нижнім шарам повітряного простору, рів

 

 

Які теплі підлоги підійдуть для різнотипних приміщень


Тепла підлога з'явився порівняно недавно і встиг завоювати безліч прихильників простого і ефективного методу обігріву. Він дарувати м'яке тепло, струмуюче по нижнім шарам повітряного простору, рівномірно прогріває його, що піднімається під природним механізмом конвекції. Монтаж електричної теплої підлоги не вимагає установку громіздкого обладнання, оформлення безлічі супровідної документації та переробки плану радіаторних батарей, як при установці системи опалення водяного типу. Встановивши нагрівачі теплої підлоги, необхідно вміло підключити їх до мережі. З цим завданням впорається будь-який господар, який знайомий з правилами поведінки з струмопровідними механізмами, що має мінімальні навички будівництва.
Щоб розібратися, які теплі підлоги підходять для різнотипних приміщень, необхідно знати класифікацію цього обладнання обігріву:


1. За способом розповсюдження теплової енергії:
• конвекційні;
• інфрачервоні променеві.
2. За технікою виконання нагрівача:
• кабельні;
• термомати;
• плівкові;
• стрижневі.
3. За методикою установки:
• вмонтовані в стяжку;
• встановлені за методом «сухого» монтажу.


Теплі підлоги для житлових приміщень


Вибираючи, які теплі підлоги встановити в будинку, необхідно врахувати всі особливості конструкції опалювального приміщення, зіставити вільний простір і раціональність використання такого типу обігріву, вирішити, яку роль система опалення під підлогою буде виконувати ― основну або допоміжну.
Для житлових кімнат, відвідуваність яких носить постійний характер, і обійти їх ніяк не можна (коридори, тамбурні приміщення між кімнатами) варто встановлювати обладнання «сухого» методу монтажу. Важливим чинником є ​​час, необхідний для повного висихання підлогового покриття. Якщо в приміщенні встановити теплу підлогу, вмонтований в стяжку, до моменту його експлуатації повинно пройти як мінімум 20 днів, адже тільки через цей термін цементно-бетонна суміш набирає потрібну міцність.

 

 


Підбирати нагрівальні елементи для підлогового обігріву спалень, віталень або дитячих потрібно чітко спланувавши подальшу фінішну обробку підлогового покриття. Для високої продуктивності теплої підлоги слід зіставити можливості певних матеріалів проводити і утримувати тепло від нагревающихся блоків.
Для квартир у старих багатоповерхових будинках краще застосовувати обладнання, яке не викликає сильного навантаження на перекриття. Сюди відносяться інфрачервоні плівки й стрижневі мати. Вони не вимагають виконання стяжки, укладаються прямо під ламінат, ковролін або лінолеум. Стрижневі мати якнайкраще підходять під плитку.

Які теплі підлоги ефективніше


Тепла підлога для приміщень високої вологості


Сирість, неприємний запах і краплі конденсату ― постійно супроводжують проблеми експлуатації ванних кімнат, душових куточків і приміщень біля басейну. Позбутися від цих недоліків і до того ж ефективно прогріти підлогове покриття допоможуть теплі підлоги.
Оскільки в приміщеннях з підвищеною вологістю в якості підлогового покриття використовується практична і міцна плитка, необхідно вибирати тепла підлога з нагрівачами, добре зчіпними з цим оздоблювальним матеріалом.


Під плитку використовують нагрівальні кабелі, термомати і сучасні карбонові стрижневі стрічки. Самим бюджетним варіантом, але й найбільш трудомістким, вважається тепла підлога на основі одножильного кабелю, вмонтованого в шар стяжки. Найдорожчим і швидким ― укладання карбонових стрижнів в плитковий клей.


Тепла підлога для приміщень загального користування


У багатьох приміщеннях сфери послуг (масажні салони, спа-центри, сауни, роздягальні у фітнес-центрах або примірочні в торгових залах) встановлюють тепла підлога для забезпечення комфорту клієнтів при контакті босих ніг з напільного поверхнею. Загальна особливість всіх згаданих місць ― часте відвідування різними людьми. Підлога тут повинен піддаватися інтенсивної прибиранні, але при цьому швидко прогріватися і зберігати тепло тривалий час.


Якщо обробка виконана з плитки, каменю або керамогранита для обігріву встановити можна в шар стяжки термомати. Якщо планування приміщень припускає використання тільки натурального дерева або матеріалів, що імітують деревину (шпон, ламінат), можна встелити прямо під покриття інфрачервоні плівки або карбонові стрижні в тонкий шар стяжки. У приміщеннях з зональним обігрівом можна використовувати ІК термопленки мобільного типу, укладені прямо на лицьову обробку підлоги.
У приміщеннях великої квадратури тепла підлога може бути основним джерелом тепла. У спортзалах з покриттям з лінолеуму краще встановлювати плівкові системи обігріву. Це швидко і без потреби проведення «брудних» робіт і простою важливого споруди.


Тепла підлога для напіввідкритих і відкритих майданчиків


Фантазія сучасних власників нерухомості може вразити невідчутністю. Іноді тепла підлога встановлюють в не опалювальних лоджіях для забезпечення комфорту ступням при відвідуванні цієї частини будівлі. Також використовують нагрівальні елементи, вмонтовані в бетонні сходинки або в підлогове покриття гаражів.
Сюди підійдуть, так звані «антиожеледні» теплі підлоги. Це звичайні нагрівальні кабелі, встановлені в цементну стяжку, які при нагріванні перешкоджають утворенню небезпечного обмерзання. Вони знайшли своє застосування в приватних котеджах, великих організаціях, які піклуються про здоров'я та безпеку своїх клієнтів в зимовий час. Електрична тепла підлога відмінно долає морози, в ньому немає тендітних елементів, які можуть пошкодитися при замерзанні / розморожуванні. Оснащеність систем сучасними терморегуляторами дозволить контролювати прогрів статі навіть при відсутності господарів будинку. Модуль управління можна запрограмувати в режим «антизамерзання» і він буде включати обігрів при зниженні температури нижче встановленого бар'єру.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...