Корзина
216 отзывов
Які теплі підлоги ефективніше
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Які теплі підлоги ефективніше

Які теплі підлоги ефективніше

Які теплі підлоги ефективніше Альтернативою громіздким системам радіаторного опалення став тепла підлога. Він може стати допоміжним інструментом в оркестрі комфорту і затишку або виконувати функції основного джерела теплової енергії. Це єдиний метод

 

Які теплі підлоги ефективніше

 

 

Альтернативою громіздким системам радіаторного опалення став тепла підлога. Він може стати допоміжним інструментом в оркестрі комфорту і затишку або виконувати функції основного джерела теплової енергії. Це єдиний метод обігріву, при якому повітря природним чином прогрівається, починаючи з нижніх шарів, і температура тримається на рівні тіла людини, а не піднімається в підстелеві просторі. Вплив обігріву, встановленого під підлогове покриття, у кілька разів перевищує продуктивність роботи радіаторних систем опалення.

На майбутню ефективність теплої підлоги впливає безліч факторів:

• правильний вибір нагрівачів відповідно до призначення приміщення;

• тип монтажу;

• якість і теплопровідність матеріалу обробки підлогового покриття;

• мінімізація теплових втрат в приміщенні;

• покупка оптимального терморегулятора.

 

 

Нагрівачі як основний аспект ефективності теплої підлоги

 

 

Існує кілька типів нагрівальних елементів: кабельні, плівкові, стрижневі. Одні рознятся кардинально і конструктивно, і за методом розповсюдження тепла, а інші ідентичні за будовою, а відрізняються тільки технікою монтажу.

Підбирати ефективний тепла підлога необхідно в залежності від призначення приміщення і від матеріалу підлогового покриття. Для приміщень, залишити які до повного висихання стяжки на 20-30 днів немає можливості, застосовні нагрівачі, встановлення яких не вимагає заливки цементно-піщаного розчину. Сюди підійдуть термопленки, встановлювані прямо під ламінат або лінолеум, стрижневі або нагрівальні кабельні мати, що фіксуються в тонкий шар плиткового клею.

 

Автономні кабельні нагрівачі (на основі одножильного і двожильного проводу) є резон встановлювати в приміщеннях загального призначення, де міцність підлогового покриття буде без праці придбана в процесі затвердіння стяжки.

 

 

Залежність ефективність теплої підлоги / тип монтажу

 

 

На майбутню продуктивність теплої підлоги безпосередньо впливає якість виконання установки обладнання. Підлогове покриття повинне бути рівним і цілісним, без явних тріщин і дефектів поверхні. Тепло буде рівномірно розподілятися по периметру кімнати, добре зберігатися в матеріалах обробки підлоги, тільки у випадку ідеально виконаної лицьової обробки шару над нагрівальними елементами.

При установці теплої підлоги за технологією «мокрого» монтажу (із застосуванням стяжки) коштує суворо дотримуватися вимог по висиханню стяжки, не починати експлуатацію покриття до придбання міцності поверхнею. Дефекти в шарі стяжки можуть викликати неправильний розподіл тепла, перегрів нагрівачів, повну непридатність теплої підлоги, потреба його демонтажу та ремонту. Установку в цементну суміш вимагають нагрівальні кабелі, мати на їх основі і стрічки з карбоновими стрижнями.

 

 

Матеріал фінішної обробки підлоги як фактор підвищення продуктивності системи

 

 

Навіть найдорожчі і потужні нагрівальні елементи не зможуть дати 100% ефективності своєї роботи, якщо над ними встановити шар невідповідного оздоблювального матеріалу, низька теплопровідність якого стане бар'єром на шляху поширення теплової енергії.

Обзор производителей теплых полов

Матеріал лицьового покриття підлоги повинен безперешкодно пропускати теплові промені у простір, зберігати і акумулювати тепло тривалий час навіть після вимкнення активного підігріву системи. Найвища теплопровідність і низька інертність збереження тепла в тканинних оздоблювальних матеріалах (лінодеум, ковролін). У ламінату, дерева або коркових породах ці показники абсолютно протилежні: тепло пропускається гірше, але зберігається в прогрітому матеріалі довше. Під них варто викладати нагрівачі, що поширюють тепло за допомогою інфрачервоних хвиль, які пробивають поверхню, незалежно від її текстури.

Найкраще акумулює тепло від нагрівачів керамічна плитка або камінь. Вони зберігають теплову енергію, порційно прогріваючи нижні шари повітряного простору. Конвекційні нагрівальні елементи набагато простіше встановити під плитку, ніж променеві плівки.

 

 

Прямий зв'язок тепловтрати / ефективність теплої підлоги

 

 

Навіть надсучасні і потужні системи обігріву не зможуть забезпечити необхідну продуктивність, якщо рівень теплових втрат в приміщенні зашкалює. Всі сгенерированное тепло буде випаровуватися з кімнати, залишаючи холод і скажені рахунки за електрику.

Перед установкою теплої підлоги варто передбачити витрати на утеплення споруди: заміну старих вікон на щільні склопакети, стару тонку двері на конструкцію з утепленим шаруватим дверним полотном і декількома контурами ущільнювача. Також варто провести якісну внутрішню і зовнішню обробку стін, підготувати теплоотражающий підкладку в підлоговому покритті.

Особливу увагу варто приділити теплоізоляції підлоги в приміщеннях над холодним підвалом і обробці стелі під горищем. У звичайних квартирах вище першого поверху теж потрібно утеплити підлогу, укласти під підлогове покриття з щільних матеріалів обробки теплоотражающий підкладку, адже в них тепло може направлятися по шляху найменшого опору (поширяться не в кімнату, а в міжповерхові перекриття).

При устілке біметалічною термопленки варто використовувати лавсанову підкладку, ні в якому разі не застосовувати фольгу. Відображають фольговані матеріали відмінно підійду під ІК тепла підлога.

 

 

Ефективність теплої підлоги = якісна електроніка управління

 

 

Продуктивність застосування теплої підлоги є результатом правильного вибору не тільки нагрівачів, але і модулів електроніки, керуючих роботою всієї системи. Ці блоки дозволяють підтримувати стабільну температуру, запрограмовану користувачем, автоматично вмикати / вимикати систему при зниженні / зростанні даного параметра. Сучасні інтелектуальні терморегулятори можуть включати прогрів в строго зазначений час доби, навіть за відсутності господарів будинку.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...