Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Скільки теплої підлоги потрібно для різнотипного обігріву
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Скільки теплої підлоги потрібно для різнотипного обігріву

Скільки теплої підлоги потрібно для різнотипного обігріву

Скільки теплої підлоги потрібно для різнотипного обігріву У всесвітній мережі існує безліч програм-калькуляторів, за допомогою яких можна розрахувати потужність потрібного типу нагрівача, його довжину, крок укладання та інші параметри, необхідні для

 

Скільки теплої підлоги потрібно для різнотипного обігріву

 


У всесвітній мережі існує безліч програм-калькуляторів, за допомогою яких можна розрахувати потужність потрібного типу нагрівача, його довжину, крок укладання та інші параметри, необхідні для правильної установки. Користувач вказує обогреваемую площа, спосіб укладання нагрівальних елементів (в бетонну стяжку, в плитковий клей, під ламінат або дерево), тип системи опалення (основний чи допоміжний), вологість приміщення і тип простору під об'єктом обігріву (підвал, тепла квартира на поверх нижче або фундамент).

Стоимость метра квадратного теплого пола

Необхідно точно визначити розміри вільного від меблів покриття, де будуть облаштовувати тепла підлога. При монтажі кабельних матів і нагрівального кабелю необхідно також врахувати відступи від стін (5-10см), відстань між монтажними стрічками 0,5-1м і вже після обчислювати потужність системи.
Ключове значення при розрахунку теплої підлоги має тип обігріву, бажаний користувачем. Потужність статі, використовуваного в якості основного джерела зігріву повинна бути істотно вище потужності устаткування, що доповнює теплом існуючі мережі опалення.


Тепла підлога ― заміна централізованого опалення


При подібному використанні нагрівальних матів, ІЧ плівки або карбонових стрижнів необхідно враховувати теплові втрати в приміщенні. Цей параметр безпосередньо впливає на вибір потужності теплої підлоги, на кількість нагрівачів і на квадратуру їх укладання. Якщо тепловтрати ≤100Вт / м2, тепла підлога впорається з покладеними функціями основного опалення. Якщо ж втрати тепла перевищує встановлений параметр, потрібно переглянути тип обладнання обігріву, вибрати інші системи обігріву або скомбінувати кілька (наприклад, тепла підлога і конвектор, теплові мати і водні радіатори)

 

 

 


Якщо кімната заставлена ​​меблями, тепла підлога не може стати основним джерелом тепла, адже його площа в цій якості повинна займати не менше 70% від загальної квадратури приміщення. Оптимальна питома потужність теплої підлоги як основного повноцінного джерела тепла ― 150Вт / м2.


Тепла підлога ― комфортний обігрів


Комфортний тепла підлога ― це обладнання, яке використовується для допоміжного прогріву приміщень. Для таких систем досить питомої потужності в 110-140Вт / м2. Обігрів подібного типу підтримує комфортну температуру в період міжсезоння, рятує від холодного підлогового покриття в квартирах з нижчерозташованими холодними підвалами.

Скільки коштує тепла підлога

Варіацій вибору кількості нагрівальних матів або термоплівок безліч: можна створювати зональний обігрів тільки біля спального місця, формувати локальні теплі ділянки або встеляти карбоновим теплою підлогою весь периметр кімнати.


Найпростіше розрахувати, скільки потрібно інфрачервоного теплої підлоги: заміряти опалювальну площу кімнати, підігнати її під стандартну ширину декількох або одного аркуша термопленки, встелити підлогу, підключити систему до харчування. Нагрівальні мати і стрижні теж проблем не створюють. Найскладніше розрахувати, скільки треба автономного нагрівального кабелю для ефективного обігріву.
У кожному разі, вирішити задачу, скільки брати тих чи інших нагрівачів, завжди допоможуть фахівці. Калькулятори розрахунку теплої підлоги можна знайти в мережі.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...