Корзина
286 отзывов
Вартість метра квадратного теплої підлоги
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Вартість метра квадратного теплої підлоги

Вартість метра квадратного теплої підлоги

Вартість метра квадратного теплої підлоги Загальна вартість теплої підлоги охоплює не тільки ціну видаткових матеріалів, але й оплату за послуги установки і підключення системи до мережі. Самостійний монтаж нагрівачів і лицьова обробка підлогового по

 

Вартість метра квадратного теплої підлоги

 


Загальна вартість теплої підлоги охоплює не тільки ціну видаткових матеріалів, але й оплату за послуги установки і підключення системи до мережі. Самостійний монтаж нагрівачів і лицьова обробка підлогового покриття дозволить істотно знизити загальні витрати на теплу підлогу. Для порівняння: фахівці за укладку 1м2 нагрівального кабелю беруть ціну, рівнозначну покупці цього ж нагрівача.
Вартість метра квадратного теплої підлоги визначити можна тільки після вибору всіх необхідних конструктивних модулів. Вона варіюється в залежності від типу нагрівачів (резистивних, саморегулюючих або плівкових), від якості та функціоналу терморегулятора, від площі, на якій потрібно обігрів, від пріоритетності використання теплої підлоги (основний чи допоміжний джерело тепла).

Сколько стоит теплый пол?! Расчеты.


Ціна на квадратний метр теплої підлоги, зазначена на сайтах дистриб'юторів даного товару, не враховує вартість робіт з підготовки чорнової підлоги, його вирівнюванні і утепленні. Також в неї не входять витрати на мінімізацію тепловтрат в приміщенні. Ще необхідно придбати підкладку для тепловідображення і чіткої спрямованості тепла.


Ціновий діапазон різнотипних теплих (середній за якістю і ціною) підлог за комплект в 5м2 для звичайної квартири (Не 1 поверх), при розрахунку на 1м2 в у.о .:
 Нагрівальні мати ― 36 у.о.
 Інфрачервона плівка ― 16 у.о. (ціна від величини компл. не залежить, хіба знижка на кількості)
 Нагрівальні кабелі двожильні ― 17 у.о.
(Пам'ятаєте! Ціна на інфрачервону плівку майже фіксована, в кабельних системах мати / кабель чим більше комплект, тим нижче ціна за 1 кв / м. Ціна на комплект в кабельних системах 10 м2 (у переращете на квадрат м) може бути в 3 рази нижче ніж за комплект в 1м2.)


Чи можна знизити вартість метра квадратного теплої підлоги?


Безумовно, так. Для цього варто приготуватися до трудовим затратам і ретельно провести підготовку до установки теплої підлоги. Необхідно заздалегідь підготувати плацдарм для устілкі нагрівальних матів, листів термопленки або прокладання кабелю. Вартість на окремий квадратний метр теплої підлоги знизиться, якщо зменшити грошові витрати на установку всієї системи в цілому.

 


Правильно складений план приміщення, з урахуванням буферних зон, дозволить визначити точну площу обігріву, раціонально розрахувати кількість нагрівальних секцій або метраж кабелю. Не варто купувати нагрівачі «на око», в магазинах вони представлені безліччю розмірів (від 0,5 погонних метрів до 50м і більше). Деякі виробники вказують охоплювану площа (в м2), а інші надають погонний метраж. Вартість інфрачервоних плівок і стрижневих матів частіше вказана за погонний метр.


Пощастить, якщо площі приміщень співпадуть з площею наборів, зазначених виробником. Якщо опалювальна площа займає проміжне значення, можна придбати нагрівачі різної довжини, об'єднати їх через монтажні коробки.

Виды теплых полов: карбоновый теплый пол


Встановлення теплої підлоги і подальша укладання плитки ― два абсолютно різних процесу, за які беруться різні фахівці. І електрику, і плиточнику треба платити окремо, що позначається на кінцевій вартості теплої підлоги. Якщо приміщення має складну конструкцію, в ньому присутні виступи, вигини підлогового покриття, вартість теплої підлоги за квадратний метр з урахуванням точної обробки фінішним матеріалом може зашкалювати. Краще провести всі етапи з монтажу самостійно, що дозволить заощадити значну суму.


Як визначити вартість квадратного метра теплої підлоги


1. Виміряти загальну площу приміщення.
2. Провести виміри зон, заставлених меблями.
3. Обчислити вільну площу, на якій будуть услал нагрівачі (від значення пункту 1 відняти значення пункту 2).
4. Підібрати потужність теплої підлоги (в середньому 100Вт / 1м2).
5. Вибрати по потрібних параметрах нагрівач вподобаного виробника.
6. Якщо вартість вказана за кілька метрів нагрівача, потрібно розділити ціну на цей показник. Отримуємо вартість квадратного метра нагрівача.
7. Підібрати потрібний тип терморегулятора і датчика температури. Їх вартість теж варто розділити на квадратуру опалювального приміщення. Отримуємо грошові витрати на обслуговування одного квадратного метра підлоги.
8. Підсумовування значень з пункту 6 та 7 дасть загальне уявлення про вартість квадратного метра теплої підлоги.

Причому розрахунок ціни проходить з умовою ідеально виконаного чорнової підлоги. Залежно від типу нагрівача варто провести монтаж: кабель, термомати й стрижневі стрічки в стяжку або плитковий клей, ик-плівки на теплоотражающий підкладку. Процеси кінцевої обробки також вимагають грошових витрат. Наприкінці і проведення можна скласти кошторис, витрачених матеріалів і додати цей показник до загальної вартості теплої підлоги.

Трохи підрахунків, обчислень і вправності ― і точна вартість квадратного метра теплої підлоги стане відома.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...