Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Види теплих підлог: двожильний нагрівальний кабель

Види теплих підлог: двожильний нагрівальний кабель

Види теплих підлог: двожильний нагрівальний кабель

Види теплих підлог: двожильний нагрівальний кабель Наповнити будь-яке приміщення м'яким теплом, струмливим знизу вгору і найбільш раціонально розподіляти по всьому периметру, дозволить система «Тепла підлога». Вона реалізується на базі різних нагріва

 

Види теплих підлог: двожильний нагрівальний кабель

 


Наповнити будь-яке приміщення м'яким теплом, струмливим знизу вгору і найбільш раціонально розподіляти по всьому периметру, дозволить система «Тепла підлога». Вона реалізується на базі різних нагрівачів, найнадійнішим з яких є двожильний кабель. Він може йти у вигляді текстильних монолітних матів, кріпитися на допоміжну сітку за допомогою клейових складів або виконуватися у вигляді кабельної бухти.
Конструкція двожильного кабелю:
 дві нагрівальні жили (холодна і нагрівальна);
 теплоізоляція з термостійкого пластикату ПВХ для кожної жили;
 екрануюча оплетка з міді;
 зовнішня зносостійка оболонка.

 


Струмопровідні компоненти резистивного кабелю працюють в протифазі, компенсуючи підсумкову напруженість вихідного електромагнітного поля. Рівень випромінювання помітно знижується завдяки шару екранують оплеток.

Виды теплых полов: карбоновый теплый пол


Типи двожильних нагрівачів:
 резистивний. Струмопровідні жили є нагрівачами;
 саморегулюючий. Жили тільки проводять струм, а нагрівальний функції відводяться полімерної прошарку між ними. Саморегулююче виконання дозволяє зупинити проходження струму на перегрітому ділянці до повного охолодження кабелю.


Підключення двожильного кабелю


Два дроти, холодний і нагрівальний, кріпляться до однієї сторони нагрівальної гілки. На кожному кінці теплової секції на основі двожильного кабелю міститься заглушка, яка з'єднує всі опалювальні витки і армує їх. До мережі тепла підлога підключається через муфти і не нагріваються дроти. Двожильний провідник має вже готовий кінець для підключення до мережі, його не потрібно повертати до місця підключення.

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога

Двожильний тепла підлога рекомендують використовувати в просторих, вологих і потенційно холодних приміщеннях. Кабель не випромінює шкідливих електромагнітних хвиль, тому відмінно підходить для житлових споруд, в яких непринципово збереження встановленого рівня підлогового покриття. Потужність обладнання підбирається з урахуванням квадратури приміщення: від 170Вт / 1м² (для основного опалення), від 150 / 1м² (для допоміжного обігріву). Огрівальна конструкція на основі двожильного нагрівача піднімає рівень підлоги на 6-10см за рахунок стягування і вирівнюючого верхнього шару. Підходить електрична система обігріву під різні види лицьового покриття (кахель, лінолеум, ковролін, камінь, ламінат).

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...