Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Види теплих підлог: нагрівальні мати

Види теплих підлог: нагрівальні мати

Види теплих підлог: нагрівальні мати Полегшити процес установки кабельного теплої підлоги покликані теплові мати. Це спеціальна сітка зі скловолокна певної ширини (50см) із закріпленим кабелем-нагрівачем. Текстильна основа при необхідності може...

 

Види теплих підлог: нагрівальні мати

 


Полегшити процес установки кабельного теплої підлоги покликані теплові мати. Це спеціальна сітка зі скловолокна певної ширини (50см) із закріпленим кабелем-нагрівачем. Текстильна основа при необхідності може бути розрізана. Теплові мати вистилають прямо під підлогове покриття або вмонтують під шар плиткового клею. Під них не потрібно формувати шар стяжки, досить просто підготувати чорнову підлогу, усунути нерівності, утеплити і укласти гідроізоляцію і теплоотражающий підкладку.
Залежно від конструкції струмопровідного кабелю термомати бувають:
 одножильні;
 двожильні.
Мати на основі одножильного нагрівача застосовуються рідко. Цей факт обумовлений випромінюванням електромагнітного поля, що виникають при інтенсивному нагріванні кабелю. Подібне обладнання не рекомендують встановлювати в приміщеннях з постійним перебуванням людини. Вартість теплої підлоги на основі одножильних елементів досить низька, тому, незважаючи на описаний недолік, їх встановлюють у ванних і туалетних кімнатах.

 

 


Обмежень за місцем установки не мають двожильні термомати. У конструкції нагрівача міститься не тільки нагрівальна жила, а й струмопровідний кабель. Одним кінцем нагрівач підключається до терморегулятора, а другий прихований заглушкою (муфтою). Цей прийом дозволяє погасити електромагнітне випромінювання. Двожильні мати абсолютно безпечні.
Конструкція теплового мату
• скло-основа у вигляді сітки;
• кабель товщиною 3-4мм.


Основа сітки просякнута клеяться речовинами. При вистиланні на підлогу захисні стрічки з липких зон зриваються, і сітка недвижимо фіксується на підлозі. Деякі моделі термоматов містять кабелі, прикріплені клейовими з'єднаннями. Подібні нагрівачі можна застосовувати як самостійні елементи, без використання монтажної сітки.


Використання нагрівальних матів


Ці елементи підходять для приміщень з обмеженнями по висоті. Тепла підлога подібного типу не піднімає значно рівень підлогового покриття, не відбивається на загальній висоті стель. Відмінно поєднуються нагрівальні листи з матеріалами високої теплопровідності: з керамогранитной плиткою, натуральним гранітом, каменем. Термомати можна укладати поверх старого покриття, не підриваючи його і не виконуючи тривалої процедури вирівнювання за допомогою стяжки.
Обігріти теплою підлогою із нагрівальними секціями можна весь периметр приміщення. Підключення системи опалення проводиться через терморегулятор допомогою проводів з герметичними муфтами на кінці.


У кімнатах з високими санітарними вимогами (спальні, дитячі та ігрові кімнати) рекомендовані теплові мати на основі двожильних кабелів. Вони володіють низьким рівнем електромагнітного випромінювання.


Плюси теплої підлоги на основі нагрівальних матів


1. Простота установки. Мати можна монтувати цілком або частинами, розрізавши сітку на певні шматки, сам провідник при цьому залишити цілісним.
2. Термомат можна розміщувати відразу під покриттям підлоги, не виконуючи додатковий шар стяжки. Якщо в якості основи використовувалася піщано-бетонна суміш, експлуатувати підлогу можна не раніше, ніж через місяць.
3. Можливість швидкого розрахунку матеріалів.
4. Екологічна чистота сітки-основи.
5. Нагрівач на сітці відразу закріплений з певним кроком, не вимагає підбору оптимальної відстані між витками.
6. Автоматичний контроль термальних коливань.
7. Можливість варіювати з вибором місця установки. Мати не обов'язково прокладати по всьому периметру кімнати, можна створювати зональний обігрів потрібної ділянки. Це дозволяє істотно знизити витрату електрики.

Другие статьи