Корзина
407 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Види теплих підлог: інфрачервоний тепла підлога

Види теплих підлог: інфрачервоний тепла підлога

Види теплих підлог: інфрачервоний тепла підлога Сучасний метод обігріву - тепла підлога на основі інфрачервоних нагрівачів. На відміну від поширених радіаторних систем, він більш раціонально прогріває повітря, не сушить його і не впливає на рівень ки

 

Види теплих підлог: інфрачервоний тепла підлога

 


Сучасний метод обігріву ― тепла підлога на основі інфрачервоних нагрівачів. На відміну від поширених радіаторних систем, він більш раціонально прогріває повітря, не сушить його і не впливає на рівень кисню. Систему обігріву легко монтувати і підключати до електрики. В якості гріючих елементів застосовуються карбонові компоненти, які при нагріванні випромінюють хвилі інфрачервоного спектра. Передача тепла здійснюється на 90% за допомогою довгохвильових коливань. За відчуттями вплив ІЧ плівок порівнянно з сонячними променями. Система на основі подібних нагрівачів коштує недешево, плюс теплоізоляція, жорстке підстава під м'яке покриття (лінолеум або ковролін) і терморегулятор.

 

 


Класифікація ІК теплої підлоги


• Плівковий. Для установки термолістов використовується «суха» установка, без застосування стяжки.
• Стрижневий. Монтаж проводиться в шар стяжки або в плитковий клей. Час на висихання подібного теплої підлоги коливається від 3 діб до 1 місяця.

Види теплої підлоги: конструкція і застосування плівкових нагрівачів

При розрахунку необхідної кількості смуг теплої підлоги варто скласти детальний план розташування меблів. Габаритні предмети не зможуть пропустити безперешкодно тепло в простір, будуть екранувати і поглинати частину теплової енергії. Щоб покрити необхідну площу покриття використовують кілька смуг термоплівок або стрижневих матів. Нарізка здійснюється з одного рулону (строго по вказаних лініях). Найвідповідальніший етап ― підключення окремих шматків в єдину електричну схему. Обтискні контакти і пластини ізоляції поставляються в комплекті.


Особливості установки ІК теплої підлоги


 Гріють плівки й стрижневі мати ні в якому разі не можна перехльостувати, перекривати один шматок іншим. Їх не бажано згинати і створювати тиск на локалізовані ділянки. Термопленки майже не сумісні з плиткою, тому під керамічні фрагменти краще застосовувати стрижневі мати. Домогтися зчеплення плитки і плівки теплового статі дуже складно, необхідні допоміжні засоби підвищення адгезії.
Важкі предмети інтер'єру при постійному впливі спровокують перегрів фрагмента плівки та подальшу поломку певної зони теплої підлоги.


Найекономічнішим вважається стрижневою ІК підлогу. Його максимальна потужність 115Вт / 1м² спостерігається при прогріванні стрижня до 20 ° С, а при підвищенні температури до 60 ° С споживається тільки 77-80Вт / 1м². Карбонові теплоносії підключені паралельно, тому пошкодження одного з них не викличе несправностей всього карбонового мату, система буде працювати безперебійно у звичному режимі. Функція саморегулювання захищає тепла підлога від перегрівання. Якщо тепловіддача знижується на певній ділянці, то мат автоматично зменшує потужність обладнання на даному фрагменті.
Вибір інфрачервоного теплої підлоги
Щоб обладнання обігріву прослужило довго, краще купувати плівку завтовшки 3мм. Так, більш тонкі листи дозволять зменшити рівень підлоги, але прослужать вони потрібний час? Графітний шар повинен бути цілісним і однорідним (ніяких просвічуванні і вільних зон).
Якісна термопленка буде містити рівну і щільну струмопровідну шину. Її нормальна ширина близько 13мм. Мідна шина забезпечує безперебійний контакт карбонових елементів з харчуванням мережі і повинна бути відмінної якості.

Предыдущие статьи