Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога Інновація в галузі опалювального обладнання - тепла підлога на основі карбонових нагрівачів. Це пристрої особливої ​​міцності і високого ресурсу роботи. Їх вплив благотворно позначається на здоров'ї людини

 

Види теплих підлог: карбоновий тепла підлога


Інновація в галузі опалювального обладнання ― тепла підлога на основі карбонових нагрівачів. Це пристрої особливої ​​міцності і високого ресурсу роботи. Їх вплив благотворно позначається на здоров'ї людини, зберігає опалювальне приміщення в сухості і теплі, наповнює повітря негативно зарядженими частинками (іонами).
Класифікація карбонового теплої підлоги в залежності від виконання нагрівача:
1. Інфрачервоні плівки.
2. Стрижневі мати.

Види теплих підлог: двожильний нагрівальний кабель


Обидва різновиди м'яко і невимушено зігрівають приміщення, не сушать повітря і не випалюють кисень. Вони монтуються під фінішну обробку статі, істотно не позначаються на піднятті її рівня, застосовні в кімнатах з невисокими стелями. Рознятся вони не тільки конструктивними особливостями, але і технологією монтажу, можливістю установки під різні підлогові покриття.
Про першого різновиду ми говорили в попередній статті. Зараз більш детально розглянемо тепла підлога на основі вуглецевих стрижнів.


Стрижневий тепла підлога


Відразу хотілося б відзначити, що це найдорожчий продукт, що з'явився у продажу зовсім недавно. Це високотехнологічне обладнання, що дозволяє економно та ефективно обігріти приміщення будь квадратури. Конструктивно стрижневий підлога ― це надійне з'єднання струмопровідних шин і гнучких нагрівальних стрижнів в єдиний тепловий мат.
Гріють елементи виробляють з композитного матеріалу (карбону, графіту і срібла) і термостійкого мідного кабелю. Міцні ізоляційні шари захищають систему від агресивного впливу, підвищують зносостійкість основних теплоносіїв. Стрижні з'єднані паралельно, непридатність одного з них не відіб'ється на активності інших.
Тепла підлога подібної конструкції може служити основним джерелом тепла або доповнювати вже існуючі системи. Використовуючи інші електричні обігрівачі, варто уважно розраховувати навантаження на мережу, запобігати її перевантаження шляхом установки автомата-розподільника на щиток напруги.


Гідності стрижневого статі


• економічність;
• стійкість до корозії;
• пожежобезпечність;
• нейтральну дію на перекриття;
• оснащеність системою саморегуляції;
• не створює шкідливого електромагнітного поля;
• підходить для особливо вологих приміщень (ванни, сауна, душова, передбанник і т.д.).
Застосування стрижневого статі в побуті
Укладати карбонові мати можна в будь-яких приміщеннях: зі складною конфігурацією, з вигнутими стінами, нестандартними поворотами і виступами. Розрізати мат можна в потрібному напрямку, ізолювати місця пошкодження цілісності шин спеціальними заглушками, що поставляються в комплекті. Устаткування обігріву підходить для приміщень особливої ​​вологості, відмінно поєднується з керамічною плиткою і каменем. Стрижні швидко прогрівають підлогове покриття, а високі параметри інертності плитки дозволяють відчувати тепло тривалий час, навіть при вимкненому обігріві.

 

 


Недоліки стрижневого статі


• тільки стаціонарна установка;
• тривалий час просихання шару стяжки. Цей недолік можна усунути, встановивши мат не в тонкий шар стяжки, а в суміш, що самовирівнюється або плитковий клей, час просушування яких 2-3 дні.
Інтелектуальна система обігріву

Теплый пол в доме: роскошь или необходимость
Тепла підлога на основі інфрачервоних карбонових матів часто називають інтелектуальним, оскільки обладнання схильне до саморегулювання. Ці властивості забезпечує особлива конструкція нагрівачів: при зменшенні тепловіддачі температура нагрівача підвищується, матеріал розширюється, відстань між частинками графіту збільшується. Як результат ― зростання опору і зменшення потужності.
Нагрівальні компоненти на різних ділянках підлоги розпізнають температуру, підлаштовуються під цей параметр. У прохолодних зонах стрижні більш інтенсивно прогріваються, в теплих місцях рівень обігріву знижується.

Обзор производителей теплых полов различной конфигурации


Інтелектуальний тепла підлога без додаткових модулів і автоматики може звести до мінімуму прогрів ділянок, на яких розташовані габаритні предмети меблів. Як відомо, на нагрівачах інших систем обігріву не можна розташовувати предмети з великою площею дотику з покриттям підлоги, адже теплове обладнання може перегрітися і вийти з ладу. У стрижневих нагрівачах цей недолік відсутній, на ньому можна розташовувати будь-які об'єкти інтер'єру.


Укладання стрижневих матів


1. Підготовка первинного підлоги (вирівнювання великих перепадів, прибирання сміття).
2. Устілка теплоізоляції, гідроізоляції, теплоотражающего матеріалу.
3. Монтаж самого карбонового мату.
4. Формування стяжки (2-3см) або розподіл плиткового клею.
5. Устілка фінішного підлогового покриття.


Технологія укладання стрижневих матів відноситься до «мокрим» способам. Але їх установка набагато простіше монтажу кабельного теплої підлоги. На відміну від інших типів нагрівачів, стрижні будуть справно функціонувати навіть при дефектах в шарі стяжки або укладанні на неідеально рівну поверхню.
Стрижневий карбонова підлога ― ідеальний метод обігріву. Правильно підібраний терморегулятор і вірна установка нагрівачів дозволить насолоджуватися теплом тривалий час, підтримувати стабільний мікроклімат у приміщенні і забути про часте обслуговуванні обладнання.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...