Корзина
216 отзывов
Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки

Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки

Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки У конструкцію теплої підлоги входять не тільки нагрівальні елементи, а й кілька модулів електроніки, без яких неможлива безпечна експлуатація системи обігріву. Мова йде про терморегу

 

Види теплих підлог: класифікація за методом підключення електроніки


У конструкцію теплої підлоги входять не тільки нагрівальні елементи, а й кілька модулів електроніки, без яких неможлива безпечна експлуатація системи обігріву. Мова йде про терморегуляторах і термодатчиком.
Безпека роботи будь-якого теплої підлоги безпосередньо залежить від оснащеності терморегулятором. Цей модуль є обов'язковим для регулярного контролю температури на поверхні нагрівачів. Він відповідає за автоматичне включення / вимикання системи при змінах термального параметра.

Как выбрать теплый пол


До терморегулятора нагрівальні листи можуть підключатися одним кінцем або двома. Закільцьовують потрібно тільки нагрівачі, в основі яких лежить одножильний кабель. Всі інші моделі теплої підлоги не прив'язані двосторонньо до блоку регулювання температури (підключаються з одного боку, а другий кінець фіксується ізоляцією і заглушкою).

 

 


Ефективність роботи терморегулятора на 100% залежить від достовірності даних термального датчика. Залежно від методу установки термодатчика тепла підлога буває:
• з датчиком в гофрованої трубці. Сюди відносяться кабельні та стрижневі системи, при монтажі яких застосовується заливка стяжки або вирівнюючого рідини. Датчик приховують під пластиковою трубкою, щоб полегшити процес заміни пристрою при його поломки. Причому трубок повинно бути стільки, скільки датчиків застосовується. У великих приміщеннях для об'єктивності показань встановлюють декілька датчиків в різних кутках кімнати.


• з оголеним модулем фіксації температурних стрибків. Це тепла підлога на основі інфрачервоної плівки, встановлений за методом «сухого» монтажу. Датчик фіксується з виворітного боку плівки і не вимагає гофрованої захисту. У разі поломки його легко дістати і замінити, адже лист нагрівача досить мобільний.
При установці теплої підлоги варто уважно складати схему підключення до мережі або звернеться до фахівців за кваліфікованою допомогою.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...