Корзина
267 отзывов
Як вибрати теплу підлогу?!
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Як вибрати теплу підлогу?!

Як вибрати теплу підлогу?!

Як вибрати теплу підлогу Облаштувати житло обігрівальною системою, при цьому не нашкодити здоров'ю близьких - основне завдання кожного господаря. Інноваційна технологія опалення на базі нагрівачів, встановлених під підлогу, стала популярною не тільки

 

Як вибрати теплу підлогу

 


Облаштувати житло обігрівальною системою, при цьому не нашкодити здоров'ю близьких ― основне завдання кожного господаря. Інноваційна технологія опалення на базі нагрівачів, встановлених під підлогу, стала популярною не тільки в заміських будинках, але і в міських квартирах багатоповерхових споруд.
Як вибрати тепла підлога, на основі якихось нагрівачів (електричних або водяних)? Обидва різновиди елементів обігріву є низькотемпературними, вони не прогрівають поверхню вище 30 ° C. Більш практичний і простий в установці універсальний електричний тепла підлога.
Фактори, що впливають на вибір теплої підлоги:
1. Призначення приміщення.
2. Якість підстави підлоги.
3. Матеріал лицьової обробки підлогового покриття.
4. Складність монтування обладнання обігріву.
5. Вартість

Якиа тепла підлога економічніша


Як вибрати тепла підлога, грунтуючись на призначення приміщення

 

Перш, ніж приступати до моменту вибору обладнання, варто врахувати призначення приміщення, висунути вимоги до майбутньої системи обігріву. Якщо підлога буде основним джерелом тепла, варто звільнити від меблів і габаритних предметів більше місця для прокладання нагрівальних матів. Чим більше поверхня обігріву, тим вище загальна температура в приміщенні. В основному, тепла підлога застосовують в якості додаткового джерела теплової енергії. Він здатний підтримати стабільний мікроклімат, усунути надлишок вологи і запобігти розвитку грибків.

 

 


Якщо це компактна кімната, облаштована меблями, з невеликим покриттям підлоги (наприклад, ванна), то тепла підлога скоріше буде використовуватися для комфорту, ніж для обігріву. Прогрів підлогового покриття дозволить підтримувати ступні ніг мешканців в теплі, а це призведе до підвищення умов комфорту в цілому.
У великих приміщеннях тепла підлога використовується в більшій мері для організації локальних прогрітих зон, а не для обігріву всього простору. Тут доцільно встановлювати обладнання, оптимально поєднується з фінішною обробкою, не провокує її деформацію.

Яка тепла підлога економічніша


Як вибрати тепла підлога, виходячи з якості чорнової обробки покриття

 

 

Вибір теплої підлоги для кожного приміщення має свої особливості. На цей процес впливає і оснащеність споруди додатковими джерелами теплової енергії, якість проводки, матеріал фінішної обробки підлогового покриття, складність установки і т.д.
Приступаючи до вибору нагрівальних елементів, варто вивчити якість обробки підлоги, перевірити його на предмет нерівностей і тріщин в базовій стяжці. Залежно від якості чорнової підлоги і фактора часу, відведеного для готовності покриття до використання, можна вибрати:
• тепла підлога на основі нагрівального кабелю. Його установка передбачається в шар стяжки. Найтриваліший час для висихання.
• обладнання у вигляді нагрівальних матів. Укладається на підготовлену утеплену поверхню, може заливатися вирівнюючими сумішами, які просихають протягом 3 діб.
• термопленку. Це самий невибагливий тип обладнання, використовувати яке можна відразу ж після установки фінішного підлогового покриття.
Як вибрати тепла підлога, враховуючи особливості лицьової обробки

В якості лицьової обробки підлоги може використовуватися ламінат, плитка, лінолеум, ковролін, дерево і т.д. Кожен з цих матеріалів має різну теплопровідність і теплову інертність. Будь-який тип обігрівального обладнання, встановлений під підлогу, повинен рівномірно прогрівати поверхню, поширювати тепло в потрібному напрямку, забезпечувати підтримку стабільних температурних параметрів.
Багато матеріали обробки схожі між собою, що спрощує процес визначення потрібного типу нагрівачів. За теплоакумулюючі властивостям плитка, камінь і кераміка знаходяться на одному рівні, тому вибір теплої підлоги під них зводиться до вибору потужності нагрівальних матів. Вони прогрівають покриття до встановленої температури, тепло тривалий час зберігається в області статі. Ламінат, ковролін і дерево мають низьку теплопровідність, тому вимагають ретельної теплоізоляції підстави підлоги й встановлення теплоотражающей підкладки під нагрівальний кабель або термопленку. Лінолеум ― найтонший матеріал покриття, вже через кілька днів після устілкі на ньому видно всі нерівності і горбки. Під даний матеріал підходять плівки теплої підлоги, випромінюючі тепло за допомогою інфрачервоних хвиль.
Вибір теплої підлоги в залежності від складності установки

 

Якщо ремонт у будинку припускає заливку стяжки, в якості теплої підлоги підійдуть кабельні системи обігріву. Це може бути автономний кабель потрібної конфігурації (одножильний або двожильний) або готові нагрівальні мати (сітка із зафіксованим нагрівачем). Їх монтування проводиться безпосередньо в шар стяжки або зверху на неї. Також можливий варіант установки в плитковий клей, на заздалегідь підготовлену основу.
Найпростіше встановлювати теплу підлогу інфрачервоного типу. Він не вимагає проведення брудних робіт з формування стяжки або маніпуляцій з піщано-цементними сумішами. Термопленки можна вистилати на вже наявне старе підлогове покриття, підключати до харчування, встеляти лінолеумом і приступати до експлуатації. Якщо подібний варіант укладання підлоги не підходить, можна залити основу вирівнюючий рідиною, довести поверхню до ідеально гладкого стану, укласти теплоотражающий підкладку і вистелити інфрачервоні листи теплої підлоги.


Відображення ціни на виборі теплої підлоги

 

Багато в чому вибір теплового обладнання залежить від його вартості. Ціна теплового статі враховує простоту установки нагрівачів, їх якість, добротність виконання струмопровідних елементів, невибагливість обслуговування. Найдорожчими залишаються ІК панелі, за ними слідують нагрівальні мати, двожильний кабель. Самим бюджетним є одножильний нагрівальний елемент, але його монтування вимагає обов'язкового повернення протилежного кінця дроту до точки початку установки, що відіб'ється на загальній вартості всього процесу.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...