Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Яка тепла підлога економічніша
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Яка тепла підлога економічніша

Яка тепла підлога економічніша

Яка тепла підлога економічніша Електрична тепла підлога - незалежне джерело тепла для кожного приміщення. Від його функціонування не знижується якість енергопостачання інших квартир в багатоповерховому будинку. Для споруд з бетонними перекриттями це

 

Яка тепла підлога економічніша

 


Електрична тепла підлога ― незалежне джерело тепла для кожного приміщення. Від його функціонування не знижується якість енергопостачання інших квартир в багатоповерховому будинку. Для споруд з бетонними перекриттями це обладнання ― знахідка у забезпеченні теплої атмосфери. Всі хочуть якісно зігрітися, витративши при цьому мінімум електрики. Сучасний тепла підлога на 90-95% перетворює споживаний струм на теплову енергію. Причому це стосується не тільки інноваційних термоплівок, але і кабельних систем опалення. Головне ― правильно експлуатувати обладнання генерації тепла, не використовувати його даремно.


Всі типи струмопровідних компонентів системи «Тепла підлога» мають близький до 100% ККД. Наскільки економним буде теплової підлогу залежить не від типу нагрівального елементу системи, а від співвідношення потужність пристрою / опалювальна площа, від мікроклімату в приміщенні, від якості проведеного монтажу.
Важливий чинник ― тепловтрати в будинку. Вони збільшуються при перепадах температури в будинку і на вулиці, при поганих теплозахисних властивостях перекриттів, стін, вікон і огороджувальних конструкцій, при попаданні протягів всередину приміщення. Тепла підлога прогріватиме холодні потоки повітря, інтенсивніше споживаючи електроенергію. При цьому загальний температурний фон буде залишатися на низькому рівні.
Який тепла підлога економніше для заміських котеджів

Теплый пол в доме: роскошь или необходимость


Використовувати подібну систему обігріву в якості основного джерела тепла у великому приміщенні нераціонально. Якщо передбачається укладання теплої підлоги на значну площу, для регулювання його роботою варто встановлювати потужний терморегулятор і окремий вимикач на щитку розподілу навантажень. Потужність обладнання підбирається в співвідношенні 80-100Вт / м². Чим більше цей параметр, тим більше енергії споживає система. Тепла підлога буде економніше, якщо основні джерела тепла генерують достатню кількість енергії, не втрачають її в непотрібних напрямках.
Істотні обсяги простору (високі стелі, об'ємні кімнати) провокують більш активну роботу теплоносіїв, адже прогрів великої кількості повітря вимагає чималих витрат. У подібних приміщеннях рекомендовано використовувати теплу підлогу тільки для точкового обігріву локальних ділянок. Економити електрику в таких зонах допоможе терморегулятор, на якому встановлені оптимальні параметри температури саме для цієї частини кімнати.

 

 


Багато теплової енергії при обігріві приватного будинку йде в підпільне простір. Будинок стоїть на фундаменті, і частина тепла йде саме в бетонну основу. При укладанні теплої підлоги не потрібно нехтувати необхідністю утеплення підкладки під нагрівальні конструкції. Кілька шарів теплоізоляції, формування теплоотражающего шару дозволить перенаправити потік тепла в потрібний напрямок. Ця особливість стосується і квартир, під якими розташовані підвальні приміщення чи погано утеплені комерційні склади.
Економний тепла підлога для квартир


Раціонально розподілити результат функціонування теплої підлоги дозволить правильний вибір обладнання для приміщень певного призначення. Включати на максимум роботу опалювальних матів в кімнатах, відвідування яких носить тимчасовий характер, зовсім не доцільно. Економити електрику допоможе здоровий підхід до експлуатації теплої підлоги.
На кухні, де завжди є додаткове джерело тепла ― кухонні плити, духовки, краще встановлювати нагрівальні елементи тільки під холодне покриття (керамічну плитку, камінь) для незначного підігріву підлоги до комфортних для людини позначок. Для цього підійде інфрачервоний стрижневий підлога викладена в стяжку або плитковий клей.


У невеликій ванній чи туалеті під плитку можна укладати ті ж стрижні або кабель-нагрівач для прогріву плитки, але не для зігріву всіх повітряних мас. У подібних приміщеннях варто виставити мінімальну потужність обладнання, регулювати температуру при відвідуванні кімнат вузького призначення.
Як зробити теплу підлогу економічним?


У першу чергу, компенсувати втрати тепла в приміщенні. Ретельно утеплити вікна, встановити кілька контурів теплоізоляції в зовнішні двері, оббити стіни утеплювальними матеріалами. Особливу увагу варто приділити утепленню підпільного простору. Цей пункт особливо важливий при укладанні теплої підлоги в приватних будинках або квартирах на першому поверсі багатоповерхових будинків.
Алгоритм економії простий: чим якісніше утеплений будинок і підлогу, тим менше тепла випаровується, тим довше залишається тепло в підлоговому покритті, тим рідше включається тепла підлога і тим менше витрачає електрики.


Також тепла підлога буде економніше, якщо встановлювати зональний контроль температури: в житлових приміщеннях оптимальний параметр 26-30 ° C, в кухнях-студіях температура біля робочої зони повинна бути на 4-5 ° C нижче, ніж в обідній, а температура у ванні повинна підтримуватися на стабільному рівні для якісного просушування кімнати від скопилася вологи. Для варіацій температурного режиму необхідно встановлювати окремі терморегулятори для кожної гілки нагрівачів теплої підлоги. Сучасні модулі контролю здатні підтримувати встановлені параметри, без участі людини автоматично вмикати / вимикати обігрів.
Використання теплої підлоги даремно зводиться до мінімуму.

 

Адже його робота знаходиться під чуйним керівництвом автоматики і людини. З розумом варто підходити до облаштування житла інноваційною системою обігріву. Габаритна меблі, розташовані над нагрівальними елементами екранує поширення тепла, є непереборним бар'єром на шляху теплих потоків. Щоб тепла підлога став високоефективним і економічним методом опалення, необхідно дотримуватися правильної технології монтажу і не поспішати з експлуатацією систем, залитих бетонною стяжкою. Покриття повинне повністю висохнути, досягти потрібної міцності. Вся ефективність системи обігріву підлогового покриття зводиться до зменшення тепловтрат в приміщенні.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...