Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Підбір теплої підлоги.

Підбір теплої підлоги.

Підбір теплої підлоги.

Підбір теплої підлоги.      Для того, щоб підібрати відповідний комплект теплої підлоги NanoThermal, потрібно розрахувати сукупну площу Вашого статі, яку необхідно буде обігрівати. Для цього, із загальної площі приміщення, необхідно відняти площу ді

 

Підбір теплої підлоги.

 

     Для того, щоб підібрати відповідний комплект теплої підлоги NanoThermal, потрібно розрахувати сукупну площу Вашого статі, яку необхідно буде обігрівати. Для цього, із загальної площі приміщення, необхідно відняти площу ділянок, які не вимагають обігріву (місця під меблями, побутовою технікою, ділянки вздовж стін та ін.). Зіставивши Ваш отриманий результат з даними, зазначеними на кожній коробці теплої підлоги NanoThermal ― підберіть требующийся комплект теплої підлоги ― по метражу, площі і потужності. Який вибрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ

     Приклад: Загальна площа вашого приміщення, становить 20 кв.м. Сукупна площа не вимагає обігріву під технікою і меблями ― дорівнює 11 кв.м. Одержаний результат ― 9 кв.м .; значить Вам необхідно придбати тепла підлога з площею обігріву 9 кв.м. і потужністю на ваш вибір (160 Вт / м2 або 220 Вт / м2). Ці дані знаходяться на упаковці теплої підлоги NanoThermal.
     Вам підійдуть 2 моделі теплої підлоги НаноТермал і кілька моделей терморегуляторів:

    ― Тепла підлога NanoThermal ― NT-9-500-160-1440, де NT-9 ​​- площа термопленки ― 9 кв.м., 500 ― її ширина в мм., 160 ― потужність 1 кв.м. термопленки, 1440 ― максимальна сукупна споживана потужність теплої підлоги. Додатково потрібно придбати терморегулятор на потужність регулювання, не менше 1,5 кВт.

Тепла підлога NanoThermal потужністю 160 Вт / м2 ― як правило, ідеально підходить для переважної більшості легких підлогових покриттів

    ― Тепла підлога NanoThermal ― NT-9-500-220-1980, де NT-9 ​​- площа термопленки ― 9 кв.м., 500 ― її ширина в мм., 220 ― потужність 1 кв.м. термопленки, 1980 ― максимальна сукупна споживана потужність теплої підлоги. Додатково потрібно придбати терморегулятор на потужність регулювання, не менш 2,0 кВт.

     Тепла підлога, потужністю 160 Вт / м2 ― підходить для приміщень з легкими наповнити покриттями, типу ламінат, ковролін, паркет, дошка та ін.
     Тепла підлога, потужністю 220 Вт / м2 ― підходить для приміщень, як з легкими, так і більш товстими статями, типу плитка, керамограніт, кахель, камінь, і ін.
     Який вибрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР ТЕПЛОГО ПОЛАОтлічіе цих моделей криється лише в швидкості нагріву підлоги і різниці в споживанні електроенергії, до моменту досягнення заданої температури. Загальне ж споживання електроенергії, в тривалому часовому проміжку, однаково. Який вибрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ
     Висновок: Тепла підлога, потужністю 220 Вт / м2 нагріває підлогу на 30-35% швидше, ніж пів меншої потужності, проте споживає електроенергії так само, як і менш потужний аналог.
вибираємо теплі підлоги: який обрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ
     Щоб не зробити помилки при підборі теплої підлоги, також варто враховувати наступні ньюанси: ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ
  ― Чи буде тепла підлога бути основною системою опалення в квартирі, або це звичайний підлога з функцією комфортного підігріву?

― Де буде розташований тепла підлога, в яких приміщеннях, які можливі тепловтрати?

― Під яким фінішним декоративним покриттям буде знаходиться теплий плівковий підлогу, яка загальна товщина підлогового покриття, яку потрібно буде прогрівати?

― Які небудь особливості, або щось нестандартне є у вашій квартирі?

― Чи є у вашій квартирі достатню кількість електричної потужності для системи тепла підлога?

― Чи потрібен Вам програмований термостат, або достатній звичайний?

― Який із видів теплоізоляції вам краще використовувати? В даному випадку треба подивитися на товщину наявного статі, на його покриття і на висоту порогів кімнатних дверей. вибираємо правильний тепла підлога: ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ

     Використовуючи теплий плівковий підлогу в якості основного обігріву: ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ

 

 

  ― Вибирайте тепла підлога потужністю від 160 до 220 Вт / м2. Предпочтительная потужність 220 Вт / м2.

― Використовуйте в якості підкладки між чорновою підлогою і термоплівкою ― кілька шарів блискучою теплоотражающей термоізоляції зі спіненого матеріалу. Вийде відмінний теплоізоляційний "Сендвіч", загальною товщиною від 5 мм і більше, який буде значно перевершувати за параметрами аналогічний теплоізоляційний матеріал, при тій же товщині.

― В якості управління системою обігріву найкраще підійдуть програмовані терморегулятори для теплої підлоги.

     Використовуючи теплий плівковий підлогу як комфортного обігріву:

Який вибрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ

  ― Вибирайте тепла підлога потужністю від 160 до 220 Вт / м2. Предпочтительная потужність 160 Вт / м2.

― Використовуйте в якості підкладки між чорновою підлогою і термоплівкою блискучу теплоотражающей термоізоляції зі спіненого матеріалу, товщиною від 3 мм. и більше.

― В якості управління системою обігріву підійдуть, як звичайні, так і програмовані терморегулятори для теплих підлог.

     Використовуючи теплий плівковий підлогу під плитку, кахель, керамогранит і ін:

  ― Вибирайте тепла підлога потужністю від 160 до 220 Вт / м2, ЯКИЙ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР ТЕПЛОГО ПОЛАчем вище потужність, тим швидше нагрівається поверхня над термоплівкою. Предпочтительная потужність ― 220 Вт / м2.

― Використовуйте в якості підкладки між чорновою підлогою і термоплівкою блискучу теплоотражающий теплоізоляцію зі спіненого матеріалу, товщиною від 5 мм. и більше.

― В якості управління системою обігріву підійдуть, як звичайні терморегулятори для теплої підлоги, так і програмовані.

виникають питання: який обрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ
     Використовуючи теплий плівковий підлогу під легкі декоративні покриття: ковролін, лінолеум, паркет, ламінат і ін .:

  ― Вибирайте тепла підлога потужністю від 160 до 220 Вт / м2, товщина декоративного покриття невелика, тому ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР ТЕПЛОГО ПОЛАпредпочтітельная потужність 160 Вт / м2.

― Використовуйте в якості підкладки між чорновою підлогою і термоплівкою блискучу теплоотражающей термоізоляції зі спіненого матеріалу, товщиною від 3 мм. и більше.

― В якості управління системою обігріву підійдуть звичайні терморегулятори для теплої підлоги, або програмовані.

     Використовуючи теплий плівковий підлогу на лоджіях, балконах, терасах і ін .:

  ― Вибирайте тепла підлога потужністю від 160 до 220 Вт / м2, краща потужність 220 Вт / м2.

― Використовуйте в якості підкладки між чорновою ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР ТЕПЛОГО ПОЛАполом і термоплівкою ― кілька шарів блискучою теплоотражающей термоізоляції зі спіненого матеріалу. Вийде гарний теплоізоляційний "Сендвіч", загальною товщиною від 5 мм і більше, який буде значно перевершувати за параметрами аналогічний теплоізоляційний матеріал, тієї ж товщини.

― В якості управління системою обігріву можуть підійти, як програмовані, так і звичайні терморегулятори для теплих підлог.

― Первинний підлогу, також повинен бути надійно термоізольований від впливів зовнішнього середовища. Ні в якому разі не економте на теплоізоляції. Який вибрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ

  Який вибрати ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯКОЮ ВИБРАТИ ТЕПЛИЙ ПОЛ ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ЯКІ ВИБРАТИ ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ВИБІР тепло СТАТІ Рекомендується: Для тривалої служби терморегулятора, передбачте додатковий резерв по потужності регулювання, який повинен перевищувати максимальну потужність теплої підлоги на 10-15%.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...