Корзина
391 отзыв
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога NanoThermal потужністю 160 Вт / м2 - як правило, ідеально підходить для переважної більшості легких підлогових покриттів

Тепла підлога NanoThermal потужністю 160 Вт / м2 - як правило, ідеально підходить для переважної більшості легких підлогових покриттів

Тепла підлога NanoThermal потужністю 160 Вт / м2 - як правило, ідеально підходить для переважної більшості легких підлогових покриттів, по типу: ламінат, ковролін, лінолеум, паркет, дошка. Його також можна застосовувати як теплої підлоги і під...

 

Тепла підлога NanoThermal потужністю 160 Вт / м2 ― як правило, ідеально підходить для переважної більшості легких підлогових покриттів, по типу: ламінат, ковролін, лінолеум, паркет, дошка. Його також можна застосовувати як теплої підлоги і під плитку, кахель або керамограніт, але слід враховувати, що при такому варіанті монтажу збільшиться час, потрібний на прогрів додаткових шарів матеріалу, який знаходиться між термоплівкою і фінішним покриттям підлоги.

     Багато покупців вважають саме цю модель, найбільш придатною для експлуатації в якості комфортного опалення. Відмінні особливості даного теплої підлоги ― більш низька максимальна споживана потужність за 1:00 експлуатації і більш тривала робота теплої підлоги від моменту включення, до досягнення заданої температури.

Тепла підлога в передпокої, прихожій

      Тепла підлога NanoThermal потужністю 220 Вт / м2 ― застосовується значно частіше і як правило, ідеально підходить під підлогові покриття, по типу: плитка, кахель, керамогранит. Проте його можна застосовувати і під легкі підлогові покриття. Підвищена потужність веде до швидшого прогріванню всього підлогового покриття, але не означає підвищеного споживання електроенергії, оскільки в міру досягнення заданої температури теплої підлоги, терморегулятори відключать харчування теплої підлоги.

 

 

    Відмінні особливості даного теплої підлоги ― висока швидкість нагріву і менша тривалість роботи теплої підлоги від моменту включення, до досягнення заданої температури.

     Застосування інфрачервоної плівки в основі теплої підлоги, не приведе до перегріву підлогового покриття, так як температура нагрівання плівки не перевищує 60 градусів Цельсія. Терморегулююче пристрій дозволяє виробляти ще більш точну настройку параметрів.

 

Тепла підлога електричний Тепла підлога електричний ТЕПЛІ ПІДЛОГИ електричний плівковий тепла підлога електричний ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ПЛІВКОВІ

           Вибір терморегулятора для теплої підлоги.

    Електрична тепла підлога NanoThermal підходить до переважної більшості терморегуляторів призначених для регулювання температури поверхні теплих підлог. При величезному асортименті різних моделей, потрібно орієнтуватися за кількома параметрами:

     На відповідність здатності терморегулятора, управляти потужністю вашого теплої підлоги. (запас потужності терморегулятора повинен перевищувати споживану потужність теплої підлоги на 5-15%)

     На спосіб монтажу терморегулятора (види терморегуляторів: накладні і внутрішні) Терморегулятор для електричного плівкового теплої підлоги

     На потреби в регулюванні температури і функціонал (види терморегуляторів: електронні, електромеханічні, багатоканальні, програмовані та ін.)

     На зовнішній вигляд (види терморегуляторів: колір РК, дизайн, сенсорні, електромеханічні)

    Всі моделі мають характерні для себе відмітні властивості. Перед вибором регулятора температури, проконсультуйтеся з продавцем.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner