Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога на кухні

Тепла підлога на кухні

Коли на кухні холодну підлогу - це щонайменше неприємно. Теплі підлоги - відмінний вибір для обігріву підлоги на кухні. Як правило, підлогове покриття на кухні - це керамічна плитка, міцне й зручне покриття, його легко прибирати. Але у такого...

 

Коли на кухні холодну підлогу ― це щонайменше неприємно. Теплі підлоги ― відмінний вибір для обігріву підлоги на кухні.

 

Як правило, підлогове покриття на кухні ― це керамічна плитка, міцне й зручне покриття, його легко прибирати. Але у такого покриття один великий мінус ― холодну підлогу. За допомогою наших теплих підлог можна легко усунути цю проблему. Так як плитка має дуже гарною теплопровідністю, саме на ній найкраще відчувається тепло від системи «тепла підлога».

Багато хто взагалі відмовляються від водяного опалення на кухні і встановлюють тепла підлога в якості єдиного джерела тепла. При розрахунку потрібно мати на увазі, що тепла підлога укладається тільки на ділянки, не зайняті меблями і технікою.


РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ


На нашому сайті Ви можете призвести приблизний розрахунок вартості теплих підлог і робіт з їх укладанні. Для цього потрібно перейти в розділ «Калькулятор» і заповнити необхідні поля. Після цього Ви зможете відправити заявку нашим менеджерам, які опрацюють її в найкоротший час і зв'яжуться з Вами для вирішення наступних питань.

 


Як правило, настановна потужність на 1м2 на кухні при комфортному обігріві (є батарея центрального опалення) складає 110-130 Вт А при основному обігріві (немає батареї центрального опалення) складає 180-200 Вт / м2.

Для укладання на кухні підійдуть нагрівальні секції (одно- і двожильні) марок теплокабеля (Росія) і Nexans (Норвегія) ― такі секції укладаються в бетонну стяжку. Також підійдуть і тонкі нагрівальні мати Nexans, які укладаються відразу під керамічну плитку в шар клею, тобто стяжка не потрібна.

 

На нашому сайті Ви зможете підібрати і необхідний для Вас терморегулятор. На кухні не обов'язково виносити терморегулятор за межі приміщення. Про терморегуляторах Ви зможете почитати в розділі «Терморегулятори».

Другие статьи