Корзина
267 отзывов
Тепла підлога на балконі або лоджії
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога на балконі або лоджії

Тепла підлога на балконі або лоджії

Тепла підлога на балконі або лоджії Останнім часом дуже багато через брак житлової площі та через прагнення розширити простір об'єднують балкони і лоджії з житловими приміщеннями. Як правило, однієї батареї центрального опалення для таких приміщень

 

Тепла підлога на балконі або лоджії


Останнім часом дуже багато через брак житлової площі та через прагнення розширити простір об'єднують балкони і лоджії з житловими приміщеннями. Як правило, однієї батареї центрального опалення для таких приміщень недостатньо. Навіть в утепленій лоджії підлога буде холодніше, ніж в квартирі, тому досить логічно встановити тут систему «тепла підлога».

 

 

Згідно поточному законодавству  встановлювати радіатори на балконах або лоджіях строго заборонено. Тому єдиним джерелом тепла може стати «тепла підлога». Таким чином, настановна потужність на один квадратний метр площі балкона або лоджії повинна становити не менше 200 Вт

Підігрів доріжок басейну за допомогою нагрівального кабелю дуже правильний вибір.

Слід звернути увагу, що під нагрівальний кабель обов'язково необхідно покласти теплоізоляцію, ми рекомендуємо теплоізоляцію твердих сортів, наприклад, пінополістирол товщиною хоча б 1 см і більше. Це дозволить значно заощадити електроенергію.


РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ


На нашому сайті Ви можете призвести приблизний розрахунок вартості теплих підлог і робіт з їх укладанні. Для цього потрібно перейти в розділ «Калькулятор» і заповнити необхідні поля. Після цього Ви зможете відправити заявку нашим менеджерам, які опрацюють її в найкоротший час і зв'яжуться з Вами для вирішення наступних питань.


Як правило, наші фахівці при укладанні теплих підлог на балконі використовують нагрівальні секції торгових марок «теплокабеля» (Росія) і Nexans (Норвегія). Такі секції укладаються безпосередньо в шар бетонної стяжки. Крім того, можна використовувати і тонкі нагрівальні мати Nexans, які не вимагають стяжки, а укладаються відразу під керамічну плитку в шар клею. Однак застосовувати тонкі мати під лінолеум або ламінат можна.

На нашому сайті Ви зможете підібрати і необхідний для Вас терморегулятор. Про терморегуляторах Ви зможете почитати в розділі «Терморегулятори».

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...