Корзина
391 отзыв
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога - стиль і комфорт у сучасному будинку або квартирі

Тепла підлога - стиль і комфорт у сучасному будинку або квартирі

ТЕПЛІ ПІДЛОГИ - СТИЛЬ І КОМФОРТ В СУЧАСНОМУ будинку або квартирі Багато вже було сказано про теплі підлоги, але в цій статті ми постараємося акцентріровать ваше виманах на основних перевагах та універсальності електричних теплих підлог.

 

ТЕПЛІ ПІДЛОГИ ― СТИЛЬ І КОМФОРТ В СУЧАСНОМУ будинку або квартирі

 

Багато вже було сказано про теплі підлоги, але в цій статті ми постараємося акцентріровать ваше виманах на основних перевагах та універсальності електричних теплих підлог.


Що може бути важливіше для сучасної людини, ніж тепло, затишок і гармонія в будинку, до яких всі ми прагнемо? Забезпечити повний комфорт у вашому будинку, в квартирі або на дачі допоможе установка системи «тепла підлога», яка стала дуже популярною в останнє десятиліття. Давно доведено, що електричні теплі підлоги здатні доповнити основне опалення або зовсім замінити його.

На сьогоднішній день існує безліч варіацій типів теплої підлоги. Ні для кого не секрет, що головна перевага електричних теплих підлог у порівнянні з традиційною системою опалення полягає в тому, що тепло розподіляється рівномірно, по всій поверхні підлоги, і, відповідно, по всьому приміщенню. Даний ефект досягається завдяки тому, що елементи одного контуру нагріваються однаково.

Ціни на електричні теплі підлоги

 

Тепла підлога крім усього іншого має певну естетичну значимість. Видимі нагрівальні елементи часто псують інтер'єр, не вписуючись в його концепцію. Система електричний теплих підлог повністю прихована, що дозволяє створити інтер'єр у будь-якому стилі, який не зможуть затьмарити недоречні радіатори.

 

Простота монтажу і універсальність

 

Не викличе утруднень і монтаж системи, яким слід зайнятися на ранніх етапах ремонту. Простота монтажу дозволить зробити установку системи теплих підлог своїми руками, що допоможе заощадити на дорогому ремонті. Необхідно враховувати певні правила монтажу. Укладаються електричні теплі підлоги на вільну площу приміщення. Це дозволить запобігти пошкодження кабелю і псування меблів, тому краще заздалегідь продумати, де буде встановлена ​​сантехніка та меблі, накреслити схему укладання. Щоб уникнути пошкодження кабелю, що гріє, обов'язково слід дочекатися, коли висохне стяжка. Також при установці необхідно враховувати тип підлогового покриття. Універсальність системи «тепла підлога» дозволяє здійснити її установку під будь-який тип поверхні підлоги.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner