Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Вибір оптимальної системи обігріву через підлогу

Вибір оптимальної системи обігріву через підлогу

Теплі підлоги сьогодні - один з найбільш ефективних способів підтримки оптимальної комфортного мікроклімату. Мати і кабель для обігріву підлог застосовуються вельми широко: з однаковим успіхом їх використовують в житлових, складських, промислових...

 

Теплі підлоги сьогодні ― один з найбільш ефективних способів підтримки оптимальної комфортного мікроклімату. Мати і кабель для обігріву підлог застосовуються вельми широко: з однаковим успіхом їх використовують в житлових, складських, промислових і громадських приміщеннях. Однак системи «тепла підлога» випускаються в різних модифікаціях, і для того щоб вибрати оптимально відповідний по всіх параметрах варіант, необхідно знати, на що конкретно слід звертати увагу.


Для житлових і нежитлових приміщень


У першу чергу потрібно враховувати тип приміщення і його призначення, адже навіть кімнати в квартирі можна умовно розділити на житлові та нежитлові:
· До перших належать ті, в яких люди проводять більшу частину часу: спальні, вітальні, дитячі, кухні. І в цьому випадку раціональніше використовувати двожильні теплі підлоги мати;
· Нежитловими в приватному будинку або квартирі можна вважати санвузол, балкон або лоджію, хол, передпокій, тераси, оранжереї, зимові сади, веранди. Тут буде достатньо одножильних теплих підлог.
Складна геометрія кімнати

Тепла підлога в ванній кімнаті

Далеко не всі приміщення ідеально прямокутні, а це може створювати певні труднощі при їх обробці, у тому числі і при монтажі теплих підлог. Адже в цьому випадку доводиться підбирати кілька матів різної площі. Спростити завдання допоможе кабельна система обігріву підлоги, яка монтується безпосередньо з котушки: вона ідеально підходить і для зовсім невеликих кімнат.
З її допомогою можна забезпечити підігрів підлоги при використанні практично будь-якого підлогового покриття. Кабель легко монтується безпосередньо в цементно-піщану стяжку, плитковий клей або у вигляді нагрівального мату під ламінат, паркет і так далі. Причому визначитися, яким саме буде підлогове покриття, можна вже після придбання такої системи.

 

 


Конфігурація опалювальної системи


Не варто забувати, що обігрів тепла підлога може використовуватися як в якості основного опалення, так і у вигляді додаткового його елемента:
· З підігрівом підлоги в приміщеннях, де вже є опалювальна система, відмінно впораються тонкі нагрівальні мати;
· Одножильні і двожильні секції ідеальні там, де немає інших джерел тепла;
· Кабельний котушковий тепла підлога сам по собі універсальний: він може служити основним опаленням або створювати додатковий комфорт ― все залежить від способу його монтажу.
Рівень підлогового покриття


Як правило, коли використовуються стандартні мати, тепла підлога передбачає підняття рівня підлогового покриття на кілька сантиметрів. Зазвичай підлогу підводиться на товщину мата плюс 1-2 см. Однак можливість підняти рівень підлоги на таку висоту є далеко не завжди. У цьому випадку рекомендується повний демонтаж старої стяжки. Але краще всього використовувати спеціальні тонкі мати, які можуть монтуватися прямо в плитковий клей або безпосередньо на старе основу. Нагрівальні ж секції можна використовувати там, де підйом рівня підлоги на кілька сантиметрів не має істотного значення.


Тепла підлога: обігрів зі стяжкою і без


Різні моделі, в яких представлений тепла підлога, обігрів здійснюють по-різному. І роблячи вибір для конкретної кімнати, необхідно враховувати, чи знадобиться в ній стяжка, або подальша обробка не передбачає її наявності.


Для довідки: стяжка ― цементно-піщаний шар чорнового підлогового покриття, службовець основою для фінішної обробки полови. Стяжка може бути залита і з самовирівнюються сумішей. Оптимальна її товщина близько 3 см.


Сьогодні асортимент теплих підлог дозволяє підібрати оптимальні конструкції для будь-якої ситуації. Так, Кабельний електричний тепла підлога укладається безпосередньо під стяжку ― на її основу. У цьому випадку товщина стяжки може бути зовсім невеликий або істотної: від 1 до 5 см. Такі системи теплих підлог підійдуть і в новобудови з чорновою обробкою, і в приміщення, де проводиться капітальний ремонт.
Стяжка рекомендується і в тих кімнатах, де тепла підлога буде грати роль основного опалення: рівномірне прогрівання Стяжечні шару сприяє ефективнішій тепловіддачі, і чим солідніше його товщина, тим інтенсивніше буде проходити теплообмін і осушення повітря.


Якщо планується заливати стяжку в приміщеннях з уже змонтованим основним опаленням, вибирати можна практично будь тепла підлога електричний. Однак там, де стяжка з яких-небудь причин не потрібна, використовуються тонкі нагрівальні мати, які суттєво спрощують процес монтажу підлогових покриттів.
Перераховане ― далеко не всі критерії вибору системи теплих підлог. Є куди менш очевидні, але важливі параметри приміщення, що впливають на ефективність обігріву. Щоб не помилитися в розрахунках, при виборі теплої підлоги рекомендується проконсультуватися з фахівцями.

Другие статьи