Корзина
397 отзывов
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е без перерыва и выходных BODEN04112
+38 (044) 333-95-37
+380
50
627-87-84
+380
63
875-38-18
+380
96
357-80-07
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Тепла підлога на кухні

Тепла підлога на кухні

Тепла підлога на кухні

Кухня, без сумніву, одне з найважливіших приміщень в будинку. Це основа будь-якого житла. Якщо будь-які інші кімнати можуть підміняти один одного (наприклад, розташуватися на нічліг можна у вітальні, а спальню використовувати як робочий кабінет), то

 

Кухня, без сумніву, одне з найважливіших приміщень в будинку. Це основа будь-якого житла. Якщо будь-які інші кімнати можуть підміняти один одного (наприклад, розташуватися на нічліг можна у вітальні, а спальню використовувати як робочий кабінет), то кухня незамінна. Це в повному розумінні, домашнє вогнище, де ведуться задушевні розмови, і, звичайно, відбувається приготування сніданків, обідів і вечерь.

На кухні власники будинку проводять значну частину часу, тому затишок у цій кімнаті стоїть на одному з перших місць. Однак, крім приємного дизайну, кухня повинна володіти і певної практичністю. Адже для цього приміщення характерні перепади температур і вологості. Отже, меблі, шпалери і підлоги тут повинні витримувати всі ці негативні явища.

Звернемо більш пильну увагу на кухонний підлогу. Як правило, для його обробки використовують самий практичний матеріал ― керамічну плитку. На неї не впливає підвищена вологість, навіть якщо ви ненароком перекинете на таку підлогу каструлю з гарячим супом. Але у такого статі є один істотний недолік: плитка ― матеріал холодний, вона поглинає тепло. І якщо в будинку є малюки, то доводиться бути дуже уважним, щоб дитя не всілося на холодний кухонний підлогу.

 

 

Однак проблему здатний вирішити електричний тепла підлога. Використання такої системи обігріву дозволяє вирішити відразу кілька завдань. По-перше, зберігається комфортний мікроклімат в приміщенні. По-друге, можна не хвилюватися за здоров'я своїх чад (по такій підлозі запросто можна ходити босоніж). По-третє, підтримуються нормальні умови, які забезпечують довговічність самої підлоги і кухонних меблів.

Тепла підлога: тепломережа-невидимка

Причому режим роботи теплої підлоги обираєте ви самі, оскільки рівень нагріву можна регулювати. Для цього використовуються терморегулятори. Можна придбати терморегулятор, який управлятиме теплою підлогою в автоматичному режимі, в залежності від температури повітря в кімнатах. А при бажанні ви можете кожен раз самостійно задавати потрібні температурні параметри.

Що стосується конкретного виду електричної теплої підлоги, який найбільш оптимально підходить для кухні, то це нагрівальні кабелі. Вони укладають безпосередньо в стяжку. Вони дозволяють регулювати ширину кроку укладання. Електричні нагрівальні кабелі ― дуже надійна і безпечна конструкція. Однак якщо ви вирішили виконати укладання самостійно, то попередньо варто проконсультуватися з фахівцем. Справа в тому, що безграмотний монтаж здатний знизити ефективність роботи кабельної нагрівальної системи, навіть якщо сам кабель функціонує бездоганно.

Сьогодні в країнах Північної Європи наявність теплої підлоги в будинку стало вже правилом. Така система вдало доповнює основне джерело опалення, а в міжсезоння здатна повністю взяти на себе функції головного елемента обігріву. Європейці знають толк в економії, тому вже одного цього прикладу досить, щоб зрозуміти, що електричні теплі підлоги ― це не тільки комфортно, але й вигідно.

Предыдущие статьи
  • Як правильно придбати теплу підлогу і не помилитись
    Перше, що необхідно зробити - це визначитися з необхідною потужністю на один квадратний метр площі, що обігрівається. На практиці сьогодні використовують рекомендації, існуючі на підставі усереднених даних по потужності для кожного типу приміщення...
  • Тепла підлога в передпокої, прихожій
    ТЕПЛИЙ ПОЛ в передпокої Щоб в передпокої підлогове покриття було завжди сухим, а взуття швидко висихала, багато встановлюють тепла підлога. У цьому випадку вам не доведеться постійно прибирати підлогове покриття в передпокої, що сподобається...
  • Тепла підлога на балконі або лоджії
    Тепла підлога на балконі або лоджії Останнім часом дуже багато через брак житлової площі та через прагнення розширити простір об'єднують балкони і лоджії з житловими приміщеннями. Як правило, однієї батареї центрального опалення для таких...
social-icon
Loading...