Корзина
232 отзыва
Суббота и Воскресенье мы - РАБОТАЕМ! Узнать
Тепла підлога: тепломережа-невидимка
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Тепла підлога: тепломережа-невидимка

Тепла підлога: тепломережа-невидимка

Тепла підлога: тепломережа-невидимка Тепла підлога на діелектричній основі має, як мінімум, п'ять серйозних переваг, порівняно з іншими видами опалення. По-перше, дана система обігріву абсолютно невидима, оскільки нагрівальний елемент вмонтований в б

 

Тепла підлога: тепломережа-невидимка


Тепла підлога на діелектричній основі має, як мінімум, п'ять серйозних переваг, порівняно з іншими видами опалення.


По-перше, дана система обігріву абсолютно невидима, оскільки нагрівальний елемент вмонтований в бетонну стяжку. Ніяких вам радіаторів на стінах, які, до речі, не тільки псують дизайн інтер'єру, але й активно акумулюють домашній пил. З теплою підлогою з'являються нові можливості в організації життєвого простору і розміщення меблів.
По-друге, тепла підлога ― дуже комфортна система. Як відомо, радіатори направляють потоки теплого повітря вгору і в сторони. Охолонувши, він опускається вниз. Теплі підлоги ж функціонують, як інфрачервоні випромінювачі, розподіляючи тепло по всьому об'єму кімнат. Тому по всьому рівню зростання людини створюється оптимальна температура.
По-третє, такі підлоги дуже економічні. Завдяки можливості регулювати ступінь нагрівання і технологічним особливостям конструкції, система «тепла підлога» значно знижує втрати тепла. У порівнянні з паровим опаленням, економія коштів може коливатися від 20% до 50%, залежно від висоти стель.
По-четверте, великим плюсом є довговічність обладнання. Якщо тепла підлога покладений у відповідності з усіма технічними вимогами, то його експлуатація порівнянна з часом життя всього будинку. До того ж, такий вид обігріву абсолютно не потребує профілактичному обслуговуванні.

Термомати у дворі


По-п'яте, тепла підлога безпечний. Високий ступінь захисту досягається шляхом екранування нагрівальних елементів, їх подвійної ізоляції та заземлення.


Монтаж теплих підлог


Система обігріву «тепла підлога» по своїй конструкції нагадує листковий пиріг. Першим на основу (так званий «чорний підлога») укладається теплоізолятор. Товщина цього шару складає близько 2 см, а в якості матеріалу зазвичай використовується екструдований пінополістирол. Далі формується цементно-піщана стяжка висотою від 1 до 2 см. І вже на цю стяжку укладається нагрівальний елемент. Залежно від необхідної потужності, укладання кабелю проводиться з певним кроком, який може коливатися від 10 до 20 см. Відстань визначається фахівцями після розрахунків теплових навантажень будівлі. Якщо тепла підлога планується використовувати, як основне джерело обігріву, то середня потужність зазвичай становить 130-150 Вт на кожен квадратний метр.

 

 


Кріплення кабелю виконується за допомогою металевої монтажної стрічки. Після укладання нагрівальних елементів перевіряється їх працездатність, а потім система заливається стяжкою товщиною від 3 до 5 см. Добрі фізико-технічні показники в цьому плані забезпечують наливні підлоги на основі сухих будівельних сумішей. І, нарешті, поверх усього цього «пирога» укладається підлогове покриття (тут діапазон дуже широкий ― від ковроліну, до ламінату і керамічної плитки). У підсумку, висота «теплої підлоги» може становити 6-9 см.
Нагрівальний елемент на своїй поверхні має температуру в 65 градусів. Він прогріває до певної температури стяжку, яка і передає тепло в приміщення. Як тільки ступінь нагрівання стяжки досягне встановленої, спрацьовує датчик і «тепла підлога» відключається. Стяжка ж продовжує віддавати тепло. Коли вона остигає, датчик знову дає сигнал на включення.


Якщо умови приміщення обмежують пристрій підлог по висоті до 4-5 см, то можна використовувати двошарову конструкцію. При цьому товщину ізоляційного матеріалу зменшують до 0,5 см, на ізолятор кладуть ламіновану фольгу, а на останню вже нагрівальний кабель. Всю цю конструкцію заливають 3-сантиметрової стяжкою. Правда, потрібно врахувати, що втрати тепла на нагрів «чорного статі» при такому пристрої збільшаться вдвічі (до 20-30% від усього виробленого тепла).
Сьогодні існує і надтонкий тепла підлога. Ця система зроблена у вигляді тонкого мату, який повністю готовий до роботи. Він розкочується на підлозі і прямо поверх нього укладається м'яке декоративне підлогове покриття.


Терморегулятори, якими можна контролювати роботу теплої підлоги, дозволяють економити до 30-40% електроенергії.

Предыдущие статьи
  • Як правильно придбати теплу підлогу і не помилитись
    Перше, що необхідно зробити - це визначитися з необхідною потужністю на один квадратний метр площі, що обігрівається. На практиці сьогодні використовують рекомендації, існуючі на підставі усереднених даних по потужності для кожного типу приміщення...
  • Тепла підлога в передпокої, прихожій
    ТЕПЛИЙ ПОЛ в передпокої Щоб в передпокої підлогове покриття було завжди сухим, а взуття швидко висихала, багато встановлюють тепла підлога. У цьому випадку вам не доведеться постійно прибирати підлогове покриття в передпокої, що сподобається...
  • Тепла підлога на балконі або лоджії
    Тепла підлога на балконі або лоджії Останнім часом дуже багато через брак житлової площі та через прагнення розширити простір об'єднують балкони і лоджії з житловими приміщеннями. Як правило, однієї батареї центрального опалення для таких...
social-icon
Loading...