Корзина
376 отзывов
работаем с 06:00-23:00. Мы переехали на boden.redУзнать
УкраинаКиевОранжерейная, 3 без перерыва и выходных BODEN
+38 (044) 333-95-37
+38(067)333-95-37
+38(099)333-95-37
+38(063)333-95-37
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Теплоізоляція для теплої підлоги

Теплоізоляція для теплої підлоги

Теплоізоляція для теплої підлоги    З тим, що при влаштуванні теплої підлоги необхідна теплоізоляція, навряд чи хтось буде сперечатися. Все вироблене тепло повинно йти в приміщення, а не гріти кімнату сусідів знизу, якщо це квартира, або землю,

 

Теплоізоляція для теплої підлоги

  

 

З тим, що при влаштуванні теплої підлоги необхідна теплоізоляція, навряд чи хтось буде сперечатися. Все вироблене тепло повинно йти в приміщення, а не гріти кімнату сусідів знизу, якщо це квартира, або землю, якщо мова йде про приватний будинок. Теплоізоляція помітно зменшує марну втрату тепла, і при цьому незначно впливає на фінансові витрати при монтажі системи. Ось тільки ізоляція ізоляції ― відрізняється, і це вже тема для фахівців. Сьогодні теплоізоляційні матеріали для пристрою теплої підлоги можна придбати в багатьох будівельних магазинах, а також у продавців систем обігріву.

Кабельний тепла підлога: одножильний або двожильний?

 

При підборі теплоізоляції для кабельних електричних систем необхідно визначити, які завдання буде виконувати тепла підлога (чи буде він основним або допоміжним). Якщо ви вирішили купити електричний нагрівальний кабель для пристрою основної системи обігріву, то в цьому випадку фахівці радять застосовувати пінополістирол (пінопласт) твердих сортів товщиною 5-10 см. Якщо підставою виступає грунт, то утеплювач слід вибирати ще товщі.

 

 

Сучасні виробники теплоізоляційних матеріалів пропонують широкий вибір подібної продукції. Ціни можуть коливатися від 2 до 10 доларів за квадратний метр. Особливо ефективними є теплоізоляція, що має шар фольги. Фольга не тільки відображає тепло назад, збільшуючи ККД теплої підлоги, але і рівномірно розподіляє виділяється кабелем тепло по всій поверхні.

Кабельний тепла підлога: одножильний або двожильний?

 

У той же час, не всі компанії-виробники електричних теплих підлог, беззастережно приймають фольгированную теплоізоляцію. Точніше не всі способи її монтажу. Якщо ізоляційний матеріал укладається під стяжку, то фольга залишається незахищеною. Цемент в стягуванні в сукупності з водою є дуже агресивною лужним середовищем. Роки через три-чотири фольга може повністю зруйнуватися, особливо, якщо в приміщенні присутня підвищена вологість. Дійшло до того, що ряд виробників навіть почали випускати власні рекомендації по монтажу вироблених ними електричних підлог.

 

Іноді, вважають фахівці, недоцільно укладати і саму теплоізоляцію. Це стосується тих випадків, коли тепла підлога укладається на перекриття над опалювальним приміщенням. Як правило, мова йде про квартирах верхніх поверхів. На думку окремих фахівців це може призвести до невиправданого завищення монтажних робіт через необхідність робити товстої перший стяжку. При цьому втрати тепла через підставу можуть виявитися не так великі. Проте все залежить від кожного конкретного випадку.

 

Сьогодні все популярнішими стають саморегулюючі нагрівальні кабелі. Ці системи обігріву не бояться локального перегріву, і укладати їх можна прямо під ламінат або паркет. Крім того, вони дозволяють расстанавлівать меблі, як дозволить фантазія, а також періодично робити перестановку, не боячись перегріву ділянок. Тут можна використовувати тонкі теплоізоляційні матеріали.

Другие статьи