Корзина
391 отзыв
Сотрудничество -30-40% Монтажники Прорабы Дизайнеры (смотр.)Узнать
Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Киев, Украина
+38 (044) 333-95-37
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Після монтажу електричної підлоги покриття перетворюється на своєрідну термопанель

Після монтажу електричної підлоги покриття перетворюється на своєрідну термопанель

Після монтажу електричної підлоги покриття перетворюється на своєрідну термопанель, яка рівномірно випромінює тепло. Єдиною видимою частиною конструкції є терморегулятор. Цей прилад кріпиться в якій-небудь малопомітною зоні приміщення і в...

 

Після монтажу електричної підлоги покриття перетворюється на своєрідну термопанель, яка рівномірно випромінює тепло. Єдиною видимою частиною конструкції є терморегулятор. Цей прилад кріпиться в якій-небудь малопомітною зоні приміщення і в автоматичному режимі управляє процесом підігріву. Завдання господаря зводиться лише до того, щоб встановити на ньому бажану температуру.

Інфрачервона тепла підлога проводиться у вигляді плівки на вуглецевій основі. За принципом дії він подібний з роботою Сонця. Сонячні промені нагрівають не повітря, а грунт, яка віддає тепло в атмосферу. Таким же чином діє і інфрачервоний плівковий підлогу: він нагріває стіни, предмети інтер'єру, які передають тепло кімнатного повітря. Температурний режим тут також контролює терморегулятор.

 

 

Плюси електричних теплих підлог

Розвіємо кілька міфів, які оточують теплі підлоги електричні. Створені вони або конкурентами в сфері систем підігріву, або людьми, повністю некомпетентними в цій темі. Першим ділом згадуються їх енергетичні «апетити». Як аргумент наводяться математичні розрахунки потужності. Проте помилка ― в тому, що за основу береться максимальна величина, на яку розраховані електричні теплі підлоги. У реальності ж для повноцінного обігріву житла, як правило, достатньо 50%, а нерідко і 30% заявленого максимального енергоспоживання.

Теплі підлоги» використовують як ефективні і економічні рішення для основного обігріву

Ще один міф ― ризик ураження електрострумом. Це ― небилиця, яка розвеселить будь-якого фахівця в області опалювальних систем. Насправді інженерне рішення електричних теплих підлог таке, що повністю виключає подібний варіант розвитку подій.

І, нарешті, електромагнітні випромінювання. Тут все просто ― не існує ніяких підтверджень підвищеної електромагнітної активності. Та їх і не може існувати, оскільки двожильна конструкція теплої електричної підлоги забезпечує гасіння магнітних коливань. Однак найкращим доказом є сертифікат Росспоживнагляду, який підтверджує їх повну безпеку для здоров'я людини.

 

А тепер перейдемо до явних переваг кабельних і інфрачервоних електричних теплих підлог:

 

Простота укладання. Монтаж електричної теплої підлоги при певних навичках можна виконати і самостійно. Особливо проста в цьому плані інфрачервона плівкова конструкція.
Ефективність даних опалювальних систем в кілька разів вище звичних способів обігріву житла. ККД будь-якого теплої підлоги електричного перевищує 90%. Такою результативністю не може похвалитися жодна парова система опалення, а централізована ― тим більше.
Вони можуть виступати як самостійними варіантами обігріву будинку або офісу, так і в комплексі з уже функціонуючою системою.
Можуть використовуватися з будь-яким видом підлогового покриття. Електрична тепла підлога можна укладати під ламінат, керамічну плитку, лінолеум, ковролін і т. П.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner