Корзина
286 отзывов
Система «тепла підлога» вже отримала найвищу оцінку на споживчому ринку
УкраинаКиевОранжерейная, 3 е
+38 (044) 22-30-795
+380
50
627-87-84
+380
96
357-80-07
+380
63
875-38-18
BODEN | 0 800 300 399 | вся Украина
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Система «тепла підлога» вже отримала найвищу оцінку на споживчому ринку

Система «тепла підлога» вже отримала найвищу оцінку на споживчому ринку

Система «тепла підлога» вже отримала найвищу оцінку на споживчому ринку і конкурує з більш традиційними системами опалення. Переваги опалення, вмонтованого під підлогове покриття у незмінності дизайну приміщення, високій технологічності, економії ене

 

Система «тепла підлога» вже отримала найвищу оцінку на споживчому ринку і конкурує з більш традиційними системами опалення. Переваги опалення, вмонтованого під підлогове покриття у незмінності дизайну приміщення, високій технологічності, економії енергетичних витрат, підвищенні рівня загального комфорту, адже система повністю автоматизована.
Пропозиція ринку даного сегмента в готовому вигляді, тобто зібраної системи, включає дві принципово різні її конструкції за вибором нагрівального елемента:
1. На основі термоматов.
2. На основі термокабеля.

 

 

Для яких приміщень призначений термомат?


Геометрія приміщення ― основний критерій вибору нагрівального елементу. Якщо приміщень володіє правильною формою, в ньому немає складних геометричних побудов значній площі, сегментів або довгих ніш з поворотами мінливої ​​ширини, то логічно встановити термомати (Thermomat). Вони встановлюються під будь-які тверді види покриттів, не потребують додаткової стяжці. Установка являє собою укладку на тверду основу, кріплення, підведення до елементів управління: датчикам, термостатам.
Найчастіше термомати встановлюються всередині житлових приміщень, де потрібно підтримувати постійну температуру: на кухнях, в дитячих, у вітальнях і ін. Термомати можуть встановлюватися і в приміщеннях з високою вологістю.

Порівняння електричних і водяних теплих підлог


Гідності термоматов:
• Швидка установка.
• Збереження дизайну.
• Можливість встановити під будь-які тверді покриття.
• Легкість в управлінні системою.

 

Де встановлюється термокабель?


Основна перевага термокабеля ― можливість установки в приміщенні будь-якої форми. І, якщо геометрія статі не дозволяє встановити термомат, то в основі системи обігріву стає термокабель, також його встановлюють на ступенях, в приміщеннях, де потрібно підтримувати тільки комфортну температуру, наприклад, на лоджії, в гаражі. Термокабель є основою системи антиобледеніння та танення снігу, встановлюється під тверде покриття у дворах котеджів, в зоні проїзду автотранспорту, при вході в офісні приміщення та ін.
Гідності термокабеля:
• Висока надійність.
• Конкурентна ціна.
• Величезний асортимент.
• Широкий спектр застосування.

Предыдущие статьи
  • Як правильно придбати теплу підлогу і не помилитись
    Перше, що необхідно зробити - це визначитися з необхідною потужністю на один квадратний метр площі, що обігрівається. На практиці сьогодні використовують рекомендації, існуючі на підставі усереднених даних по потужності для кожного типу приміщення...
  • Тепла підлога в передпокої, прихожій
    ТЕПЛИЙ ПОЛ в передпокої Щоб в передпокої підлогове покриття було завжди сухим, а взуття швидко висихала, багато встановлюють тепла підлога. У цьому випадку вам не доведеться постійно прибирати підлогове покриття в передпокої, що сподобається...
  • Тепла підлога на балконі або лоджії
    Тепла підлога на балконі або лоджії Останнім часом дуже багато через брак житлової площі та через прагнення розширити простір об'єднують балкони і лоджії з житловими приміщеннями. Як правило, однієї батареї центрального опалення для таких...
social-icon
Loading...